Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co po skončení strednej školy

marionette

Možem sa spýtať ako je to, keby som išla robiť au pair do zahraničia po strednej škole, vybaví to poistenie za mňa agentúra cez ktorú idem? potrebujem v danej krajine pracovné povolenie?

Alojzzz

a ak by som si našiel napr. v auguste prácu a nastupil do nej, aj tak treba isť na úrad práce, alebo do nejakých iných inštitúcii, kedže som strednu školu už skončil...?

Leila_

Ak si do septembra nenájdeš prácu, budeš sa musieť ísť zaevidovať na úrad práce. Oni za teba budú platiť zdravotné poistenie, ktoré je 46 eur (ak sa na úrad práce neprihlásiš, budeš si ho platiť sám.). Žiadne peniaze od nich nedostaneš, na hmotnú núdzu vzniká nárok až od 25 rokov, aj to len po splnení určitých podmienok. Na ÚP budeš chodiť každý mesiac s vytlačeným emailom, že si sa hlásil na nejakú pracovnú ponuku. A to je asi tak všetko...tak sa radšej posnaž a rýchlo si nájdi prácu :o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co po skončení strednej školy - Fórum - ZDRAVIE.sk