Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

anicka89

radinus aj ja tak, lenže jak bola táto pandémia, tak nejaké špeciálne príležitosti sa u nás nekonali, čiže mi ostalo viacej vo flakóniku a teraz ju vyberám častejšie :D

radinus022

spilba to aj ja tak jednu takú jemnejšiu a druhú takú ťažšiu, jednu na bežné nosenie a druhú na také spešl príležitosti;)

Chrisiana

wudia je to úplne normálne vec, my sme s kamoškou isté obdobie používali tú istú vôňu a ani sme o tom nevedeli, ale na nej mám pocit, že voňala tak jemnejšie jak na mne, ale to zase záleží aj od toho kam si ju človek aplikuje, lebo teda veľa ľudí napríklad ani nevie, že podstatné sú pulzné body a vlasy ;)

wudia

Spilba netreba sa bat, ale teda napriklad moja skusenost je taka, ze jedna vona na dvoch ludoch moze uplne inak vonat, lebo predsa len kazdy mame aj nejaky ten svoj pach alebo akoby som to povedala a rozne je to ked sa to akoby pomiesa :)

spilba

Jarica to sa tak selektovať vôbec nedá, ja napríklad na Notino často pozerám aj také značky, čo som doposiaľ s nimi skúsenosť nemala a kedysi by som bola taká opatrná v skúšaní nových voňaviek, ale keďže tam sú prijateľné ceny, tak nemám už taký problém s tým a niekedy si hneď aj nejaké dve objednám nech mám do foroty :)

jarica21

Vandapanda to je fakt, ja som napríklad niektoré vône mala tak nejako zafixované, že proste istá značka má také ťažšie a tak a pritom časom som prišla na to, že to tak vôbec nie je :)

vandapanda

imka ked chces vyskusat viacej vonaviek, tak sa ti to oplati, ale je to na tebe ;) len pozerat treba ze ktore sa daju ako vzorky kupit, lebo nie vsetky sa tak daju, co je skoda, ale aspon nejake je dobre vyskusat a zlepsit si o vonach predstavu

imka13

Mona nakupuješ z tade aj nejaké vzorky? Oplatí sa to ak hej? Zvažujem žeby som si viacero kúpila a urobila si prehľad medzi vôňami, čo by som si teraz zaobstarala pred letom, len neviem či to má zmysel, či majú na eshope vzorku ku všetkému alebo ako to je.

Mona1

oplati sa to cenovo ovela viac, to je fakt a najma ked mas istotu, ze kvalita je rovnaka, tak myslim, ze vobec neni nad cim vahat :)