Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

mickainka

- táto na leto je perfektná, je kvetinová, taká svieža, príjemná, mňa už len vzhľad tej voňavky proste oslovil, keď som ju prvýkrát zazrela :)

sticka

misicka presne tuto si chcem kupit teraz, jedna pani predo mnou v obchode ju mala, ked som cakala na platenie, som sa jej pytala, co pouziva a hned som hladala :D

Chrisiana

táto je krásna už len takto z obrázku, v akých veľkostiach sa predáva?? aj menšiu majú? 30ml? lebo mám radšej také menšie aby som si ich mohla šupnúť do kabelky, vziať na dovolenku a tak :)

misicka333

vyskusaj pozriet tuto, na Notine ju maju za dobru cenu a je to krasna vonavka, ako flakon naznacuje, kvietky na nom, tak je aj taka ta vonavka ;)

zuzimulka

ahojte, sama si vonavky nekupujem, ale kedze uz pomaly ziadnu doma nemam a chcela by som vyskusat nieco nove, tak si chcem kupit sama, len teda neviem ako vyberat, ako najst vonavku ktora nebude tazka?

zaskia

kupila som poukazku, ste mi to tu radili, tak som si povedala, ze si dam aspon raz poradit od niekoho, lebo teda vacsinou si robim jak sa mi zachce a myslim, ze som dobre urobila, lebo si vybrala co chcela :)

Chrisiana

áno, ja to tak rada robím, už som o tom veď písala a najčastejšie na Notino nakupujem darčekové poukážky, lebo tam aj výber máš široký, že môže si oslávenec vybrať čokoľvek, parfum, kozmetiku, alebo aj kefu na vlasy, niečo na nechty, no kvantum vecí :)

kamcika

Ja posledné obdobie, posledných pár rokov zakaždým siaham po poukážkach, je to podľa mňa stávka na istotu, aby som dobre vyriešila darček a aby obdarovaný bol tiež na poriadku s tým, čo som zvolila :D