Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

16 rokov, 173 cm a 68 kg ?

olivienka

ja mám tú istú výšku ako ty a v 17 som mala aj tú istú váhu... aj v 15, v 16 sa mi športom podarilo schudnúť na 60 a vtedy som sa cítila akurát... potom sa to zas vyšplhalo naspäť... úplne ťa chápem, ja som sa tiež cítila tučná... ale rozhodne nedrž nejaké drastické diéty! iba by si si mohla dokafrať metabolizmus, skôr skús len pohyb, cvičiť a papať zdravšie a pravidelnejšie a výsledok sa dostaví. je leto, čas na to ako stvorený
ale môžem ti povedať... že čo by som teraz za takú váhu dala :( budem mať 21 a už vyše roka balansujem nad osemdesiat, pribrala som kvôli štítnej žľaze, cvičiť som mala asi pol roka úplne zakázané kvôli veľmi vysokému tepu... no skrátka, teraz som konečne schudla cca 8 kg - takže mám 77 a začínam znova vyzerať ako človek. ale kebyže sa zubami nechtami nedržím, už mám hádam 120 alebo čo o_O
takže si treba trocha vážiť aj to, že nemáš ešte viac :D ale uznávam, že to je hlúpa rada. len keď si teraz pozerám fotky napr. zo stužkovej, tak žasnem nad tým, ako som si mohla myslieť, že som bola pri 68 kg tučná

carey

ahoj Mel, no pred par rokmi som aj ja mala taku vahu ako ty a viem ze mi nebolo dobre, mala som zly pocit zo seba. Skus rychlu chôdzu 3x do tyzdna alebo daky aerobik daco co ta bude bavit, teraz v lete chodievaj plavat, hlavne sa nestresuj, a snaz sa zdravsie jest

Josie_

Tucna urcite nebudes, ked som mala tolko co ty, merala som 175 cm a vazila som 69 kg, nebola som chuda, ale urcite nie tucna. Ja odporucam nezacinat so ziadnymi dietami, vdaka nim som sa za 4 roky vysplhala na 75 kg! :( Len sa snaz jest zdravo a hlavne hybat sa.

Mel123

Blondula : ja som pred rokov mala takú istú váhu :) a ešte aj menej :) a cítila som sa nesmierne dobre :) :) ja by som chcela schudnúť minimálne na tých 60 kg , nehovorím že hned ale za pomerne dlhý čas, aby sa mi to nevrátilo naspäť :) aj cvičím cviky na nohy na brucho jem veľa krát na den po málo veľa ovocia a zeleniny ale aj mesko a tak :) a vôbec to nejde doleee :( :(

simona99

je to absolutne normalne ... tak nejaké tie dve kilecka mozes dať dole aby si sa cítila lepsie .. ale nic hroznéé :D faakt fáájn

blondula

nie si tucna !! mam rovnaku vysku ako ty,len o 10kg menej :-(( menila by som hned.ja schudnem rapidne rychlo,ale problem zase pribrat :-( ....

Mel123

Len problém je vtom, že namne tie kilečká moc vidieť :/ :/ Bruško už mám fajnéé a aj na stehnách som pribrala .. a nejdú tie kilá dole za nič na svete .. :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

16 rokov, 173 cm a 68 kg ? - Fórum - ZDRAVIE.sk