Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále nafúknúté brucho

Príspevok v téme: Neustále nafúknúté brucho
in

Už asi 4 roky mám neustále problémy so žalúdkom, nafúknutým bruchom a plynatosťou. Chodievam na pravidelné kontroly ku gastroentrologičke. Pred rokom mi bola spravená endoskopia, nič mi nenašli, ani na sone. Proste nič...Užívala som aj lieky na zníženie žalúdočných kyselín. No v poslednom čase z ničoho nič sa mi nafúkne brucho, mám pocit ako keby mám uleteť. Nemáte s niečím podobným niekto skúsenosti, a ako ich riešite? Ďakujem za reakcie...

Janulaa

ahoj aj ja mam vecny problem z nafuknutým bruchom a ani mne nepomohlo ani gastro.a skusala som kadeco aj menej a castejsie jest aj nejest aj vela vody pit a nic.najhorsie je ze aj ked sa napijem len cistej vody uz ma zduje.a ani stolicu nemam pravidelnu,no proste hotova katastrofa

RNG

Znizenie zaludocnych kyselin dovoli kvasnym bakteriam kvasit uz v zaludku=nadute brusko.
V pripade kvasenia v zaludku treba zvysit obsah zaludocnych kyselin(to som pisal uz mnohokrat), aby to zastavilo kvasenie a zlepsilo celkove travenie.
Inac pri nizkych zaludocnych kyselinach pri kvaseni vznika pena, ktora sa natlaci do pazeraku a vytvara pocit paly. Po case aj rany.
Malo kyselin v zaludku nezabije aj ine bakterie, ktore dostaneme s jedlom a tym je otvorena cesta do tela roznym nakazam.
Riesenie je doplnok Pepsin HCl alebo Betain HCl a vyhybanie sa antiacidom.

jozka

môj 5 ročný syn má už asi tri týždne nafuknuté brucho,niekedy hopobolieva,má veľa plynov a dosť sa mu čká.prosím o váš názor a aký máte názor na homeopatickú liečbu.boli sme a vyšlo mu že má helikobaktera problémy s črevami ale liečba je dosť drahá.vopred ´dakujem

babababa

in-ka, to musí byť fakt nepríjemné a aj bolestivé,ale musíš sa aj ukludniť,vieš že všetko začína v hlave aj liečba a pomaly začať robiť všetko aby to prestalo.Skus 1 den jesť len jednu potravinu a postupne pridávaj a zistuj čo ti zhoršuje stav to vylúč a čo nerobí problémy si nechaj v jedálničku. Skus aj či je lepšia pre teba kašovitá strava, tuhšia alebo tekutiny.

emmka

No citala som tu stranku,ale ci to je fakt tak a, ci to vobec pomoze? Zasa mozno nejaka reklama, ako dobre zarobit, ja sa chystam k lekarke s tymto.tak uvidim, dam vediet,tak ccaa o 2 tyzdne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustále nafúknúté brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk