Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Voskove pasiky balea alebo veet?

Nela41

Tak ja poradím z vlastnej skúsenosti horúci vosk ak nie tak klasickú žiletku alebo holiaci strojček prípadne epilátor ale tieto pásiky určite nie.
Ja som asi dva roky používala epilátor, ale oproti vosku má veľa nevýhod. Výhodný je jedine z ekonomického hľadiska, lebo zaplatíte za jednu mašinku a trháte si s ňou chlpky najmenej 5 rokov ešte ... ale
- bolí to, áno skutočne to veľmi bolí a ja niesom osoba, ktorá by mala prah bolesti nízko.. sú ľudia ktorí tvrdia, že to nebolí ale neverte tomu. Sú miesta kde to nebolí, dokonca mne je to aj niekde príjemné ale na niektorých miestach si budete šklbať vlasy napríklad okolie kolien a stehná sú podľa mňa najbolestivejšia oblasť preto som ja tam väčšinou používala žiletku
- dlho to trvá, to nie je ako žiletkou chytro prebehnúť po nohe pár krát. Musíte pomaly ťahať epilátor, ktorý ked vytiahne hrubší chlp nepríjemne poskočí a modlíte sa aby bol koniec ale nie je
- nie je vhodné sa depilovať počas dňa pretože vám nohy zčervenajú, môžu sa spraviť aj malé chrastičky či červené bodky kde máte chlpy a trvá kým to zmizne preto sa odporúča depilovať večer, ale večer nevidíte všetky chlpy takže sa často stane že druhý deň ešte nájdete miesta kde ich je kopec
- po pár týždňoch vás zaručene začnú trápiť zarastajúce chĺpky, áno píling pomôže ale nie na 100%... ja som si robila píling rukavicou, sprchovým gélom, krémom pílingovým a ešte dokonca aj vlastným pílingom teda telovým mliekom zmiešaným so soľou a furt boli miesta kde som si musela chlpky vyberať zpod kože ihlou a to k tomu času len statočne pridávalo
toto sú moje skúsenosti s ničím zafarbené, nie som zaujatá ja som tiež bola rada, že také niečo existuje ale skutočne za pásy si sice priplatíte raz toľko ako za epilátor ale zachvíľku ste hotové a nemusíte sa tak dlho trápiť s bolesťou. Bohužiaľ studený vosk ktorý je v pásikoch veet a balea nepostačuje, mne teda nevytrhol nič a robila som to presne podľa návodu takže nové balenie skončilo niekde na spodku skrine...

Pajka22

Ja som bola na depilácii u kozmetičky a dokonale je oddepilované bez chlpkov. Ja som platila 3 eura za depiláciu. A myslím že to bolí menej ked je to od profesionála a má horúci vosk nie len studené pásiky.

Mám tiež aj epilátor a tiež som sa zo začiatku odhodlávala ale už som si naň zvykla že to skoro ani necítim. Používam ho už 6 rokov :D

katuša

ja som skúšala len jeden krát veet, ale tiež som nebola spokojná, robila som všetko podla návodu, ale ani zdaleka mi nevytrhlo všetky chlpky. cez leto idem na dovolenku a chcem sa zbaviť chlpov na dlhšie, ale tie veet si už nekupim, vyhodene peniaze. mam doma aj epilator, ale to je neskutočná bolesť, aj oproti tým pásikom, čiže ked ho mám použiť, mesiac sa na to musím odhodlávať...chcela by som ísť teda asi ku kozmetičke na depiláciu, viem že táto tema je trošku o inom, ale nemáte s tým skúsenosti? či vám kozmetička vytrhla všetky chlpky poctivo a vydržalo to?

rew

este si dovolim odporucit safe epil.. maju ich tiez v DM.. s baleou skusenost nemam, ale v porovnani s veet sa mi safe epil osvedcil ovela viac (nelepi tak na kozu a zachyti viac chlpkov)

Linguistics

Nad tym aj ja uvazujem. asi sa to skor vyplati nez kupovat stale nove pasiky, a bolest bude asi podobna, hah :)

Linguistics

Ja som na nohy (a aj na podpazusie, au) skusala len raz tie Veet. Na to, ako to bolelo, mi polovicu chlpkov na nohe nechalo :)) Takze to boli pre mna vyhodene peniaze. Tebe mozno vyhovovat budu..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Voskove pasiky balea alebo veet? - Fórum - ZDRAVIE.sk