Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako schudnúť na zadok a stehná

Príspevok v téme: ako schudnúť na zadok a stehná
anininka

som chudej postavy, ale v poslednom čase sa mi strašne zväčšil zadok a to už pred tým som ledva navliekla na seba rifle pomôžte čo mu sa mám najviac v jedlách vyvarovať a aj nejaké účinné cviky lebo už ma nebaví kupovať stále nové oblečenie a počúvať pripomienky druhých na mňa :(

Sweet Dolcé

zdravíím :DD ..ja to robíímm tak že poznám iba zeleninu ...ovocie...jogurty...cereálie...čistú vodu a fitnnes tyčinky :)) .. prípadne BIO... :))...a HLAVNE: cvičím!!!! ráno :50drepov...50brušákov a 200 skokov na švihadle ale striedaš na jednej nohe a taakk.. +++večer to istéé :D tak veľa šťastia :D

sydney

je to jednoduche - jest pravidelne,ziadne chipsy,hranolky a colu (to je zlo),behat pravidelne,a teraz v lete su fajn korcule.a vela pit.ja viem ze to znie ako otrepane klise,ale fakt to funguje,treba sa len zatat:)

anininka

no diky no ja neviem či to mám v genetike bo pred pár rokmi v pohode práveže mi rifle ešte lietali a niekedy sa mi skor zdá že ked sa snažím cvičiť jeto ešte horšie :( a ja by som chcela vedieť skor viac presných jedál ktoré sposobujú zväčšovanie práve na zadku

melona

ahoj, ja mam ten isty problem, myslim si ze svoje robi aj genetika, ale urcite velmi vela robi aj pohyb a zle navyky stravovania.. radi ti prave ta ktora ma 10kil nadvahy :D ale je lahsie vraviet to niekomu ako si to sama uvedomit a nejest v lete hranolky, nedat si kofolu ked to nevybehas a nespalis..
osobne si myslim ze beh a svihadlo a bicykel po rovnom terene nie do kopca je na palenie tukov z tychto partii pre telo najidelanejsie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako schudnúť na zadok a stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk