Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angina bez antibiotik

Príspevok v téme: Angina bez antibiotik
janush273

Ahojte. Moj problem je, ze mavam casto anginy - cca 6 krat do roka...pred 7mimi rokmi som si uplne znicila imunitu tym, ze som behom 4 mesiacov vybrala 7 roznych antibiotik..tieto lieky vsak uplne prestali zaberat, a tak ma museli kvoli angine hospitalizovat a liecit infuziami....chcem sa ale spytat: anginu mam zase- po 2 mesiacoch a boli mi naordinovane antibiotika penbene - tieto vsak nechcem uzivat...da sa angina liecit aj inak ako pomocou antibiotik? dakujem za odpovede

StanleyH

vidim ze sa tu objavilo slovo viroza, na virozu sa anti nepouzivaju. kombinacia anti sposobuje este vacsie oslabovanie imunity, co je prva vec co musis riesit. Dalsia vec je detoxikacia a pouzivanie antioxidantov lebo su v tebe nahromadene volne radikaly. Urcite vyzivove doplnky v tabletkovej forme neber. Je to takmer vsetko synteticke a sposobuje scasti to co tabletky. tj. ukladaju sa do klbov a nuluju prirodne doplnky. Skus prave tie prirodne doplnky ktore nie su tak komercne, niesu sice lacne ako synteticke, ale funguju. Za kvalitu sa plati, aj za kvalitne potraviny. Tie lacne su geneticky modifikovane. Venujem sa vyzivovym doplnkom takze presne viem ake neucinne a nebezpecne su tabletkove formy. Nesom aloe distributor akoby si niekto myslel

Minočka357

Potrebuješ hlavne dlhodobo zlepšiť imunitný systém - na to je vynikajúci prípravok Hippokratin, najlepšie aj s osobnou prísadou.

RNG

Roztok GSE je obvykle 60 kvapiek na liter vody, pit po malych glgoch celu den. Ta ista koncentracia je na pouzitie ako kvapky do nosa, kvapkat niekolkokrat denne, v leze s hlavou zaklonenou dozadu, uby sa citricidal dostal aj do celnych dutin a znicili tam nakazy, ktore s hlienom znova a znova nakazuju mandle, priedusky a dokonca aj pluca.
Tie nakazy sa nedaju inac vyhubit, nez kvapkami, lebo atb ustne brane tam nijakl nemoze do dutin preniknut.Tj. ked je vobec na prislusnu nakazu ucinne.
Viac mozes najst v roznych temach,napr cez Google.sk zadanim rng, infekcie alebo citricidal a podobne.

Kedze je tu "odbornik" tpch, ja sa aj z tejto temy vzdalujem, nemam cas ani naladu citat jeho/jej mudre vyroky,zrejme podlozene dlhorocnym studiom lekarskej literatury a skusenostami, hahaha.

tpch

Lenze v pripade, ze niekto ma tak vyrazne a caste zapaly mandli ako tato slecna, ktora musela skoncit v nemocnici na infuziach, je to uplne odovodnene.
Vobec nie som zastanca pausalneho vytrhavania mandli pri najmensom probleme.

janush273

tpch...prepac, tvoj prispevok mi prisiel viac nez vtipny..tonzilektomia ma velmi malo "pre" a naopak velmi vela "proti"..mne to pride ako taky zastaraly zakrok..nieco ako ked v minulosti pouzivali sloni trus ako ochranu proti otehoteniu...:-DDDDDDD

janush273

Je mi uplne jasne, ze tu anginu mam uz dlhe roky v organizme..staci len malicky podnet - chlad, presilenie pri sportovani a objavi sa znova - v obdobi ked som "zdrava", tak sa mi casto stava, ze v mojich zryhovatenych mandliach sa vytvaraju akoby loziska - pravdepodobne hnisu..vtedy samozrejme nemam ziadne priznaky bolesti a choroby...mandle si sledujem denne - v detstve som chodievala na vytery jodglycerinom. celkom mi to vtedy aj pomahalo.ked som zdrava, davam si preventivne jox.

RNG - dnes si planujem dat GSE, len neviem v akej koncentracii, pretoze som niekde citala, ze cim je viac zriedene, tym straca na ucinnosti...a ani neviem, ci to v tomto stadiu moze vobec pomoct (mandle mam zahnisane a stale vacsie problemy s prehltanim)...inac beriem velke davky vitaminu C - Ester C - bez kyseliny askorbovej,taktiez selen a zinok.

elsa5.5

treba sa poradiť s lekárkou a ked máš tak často angíny tak bud rada že len atb ale potom nejaké silnejšie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angina bez antibiotik - Fórum - ZDRAVIE.sk