dva tyzdne bez stolice

Príspevok v téme: dva tyzdne bez stolice
aneta2

Dobry den. Prosim Vas o radu uz neviem co mam robit zo svojim 12 rocnym synom. On ma stolicu kazde dva tyzdne. Uz sme sa s nim rozpravali vysvetlovali, ze musi ist uz ka... ale on nechce, ze mu netreba a vzdy az po dvoch tyzdnoch a ked mu aj treba tak to drzi naspat a potom mu, zas netreba a ked ide tak to je strasne co vyde s neho.Moze to byt nejaka choroba? Je to nebezpecne? Dakujem

elsa5.5

chod s ním k lekárke ona mu niečo predpíše vážne to len bude ak s ním nepôjdeš k lekárke aspoň do lekárne 2 týždne taká dlhá doba...

Laylla

Dobrý deň, síce mám len 16 ale mamina pracuje ako sestrička, a raz sa im stalo že jeden pacient nemal stolicu skoro mesiac, no kým to zistil (mal nejakú poruchu) tak bolo neskoro, už sa mu nedalo pomôcť.. jednoducho to neprežil.. nechcem Vás nijako strašiť ale okamžite by ste mali zájsť k doktorke.. možno to nie je nič vážne..môže sa to stať aj bežne.. tiež by som najprv skúsila preháňadlo.. veľa šťastia prajem :)

aneta2

S tym sme neuspeli, ze ho postrasime to bolo ako prve,ale nic. Byvame sami, ale ked aj ide tak ta stolica je maxi, chudi nieje je trochu pri tele aj je primerane, takze neviem kde je chyba, vobec, ale velmi ma to trapi.

bibi123

aneta nie je to psychickeho razu? Ze sa na WC hanbi chodit? Nezije niekto doma u Vas cudzi, pred kym sa moze hanbit? Ja by som zacala takym psychickym vydieranim:O))), ze ked nebude chodit na WC kazdy den, prederavi sa mu crevo a skonci na dozivotnom umelom vyvode, aj by som mu na google ukazala fotky. To urcite toho chlapca postrasi... Pripadne zajst k psychologovi. Treba mu vysvetlit, ze potrava v crevach hnije, v organizme vznikaju zapaly a ze si moze privodit vaznu chorobu... A nie je aj chudy? Kedze nekaka, tak asi ani moc nepapa, mozes argumentovat, ze potom nevyrastie,... Vela stastia a napis, co zabralo a ci sa to zlepsilo.