Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz ziadne od pondelka! Zajtra zacinam! prida sa niekto?

ja.sama

...neviem..v nedelu som mala oblecene rifle...a mala som ich na stehnach volne....dnes som si ich dala....a citila som ze su mi uz take volne nie..ved predsa to clovek citi..ja nechapem....2 dni som nebola behat a to uz moje telo nabera?????.....alebo co??....

IceTea

jasne ze sa ozvem.. ;) a od zajtra kvoli tomu lebo som si musela nakupit vhodne potraviny a vecer som tu uz nezasla lebo som bola K.O po fitku :DD a teraz idem zas do fitka..

sway.. my v UK este leto nemame nastastie.. este mam sancu to stihnut :DDD

žažiká

a preco sa tema nevola uz ziadne od pondelka zacinam hned??? :-) pride mi to este vtipnejsie to zajtra ako od pondelka...zajtra, zajtra...:) dnes sa ozves? :-)

biaxl

nie si dade na socialnej sieti lebo ako vidis niektorým vadí ze sa tu zakladaju nové témy... no ja idem od pozajtra na tu dietu co je tam sama karucina pomaly a ten jablčný ocot:D hadam pomoze lebo mne nepomohlo ani jest 5x denne a ked sa nic nestalo tak som sa na to vybodla už úplne...

IceTea

no ja mam 23, vyska neviem presne ale myslim ze okolo tych 160 maximalne 162 a vazim 60 kil takze potrebovala by som dat dole tych 10 kil.. aspon na tych 50 ako som mala kedysi.. pred rokom a pol ;)

zacala by som dnom pocas ktoreho sa cely den pije len voda, alebo nejaka tekutina.. a tak 3 dni ovocne.. a tak by som presla na nejaku light dietku zdravu co ty an to?

paulina77777

dalsia tema.. dalsie odhodlanie,dalsie od zajtra ....... vsetky taketo temy by som zhrnula do JEDNEJ ,,, lebo kazdy den ich tu pribudne neviem kolko...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz ziadne od pondelka! Zajtra zacinam! prida sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk