Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezafarbi mandlovy olej biely melir?

Iwii

vava našla som aj takýto recept veľmi podobný tvojmu, tak ho odskúšam

Maska na vlasy s mandľovým olejom – Zmiešajte 5 čajových
lyžičiek mandľového oleja s dvoma vajíčkami. Votrite rovnomerne do vlasov, následne pomasírujte aj pokožku hlavy krúživými pohybmi prstov. Podporí to prekrvenie vlasových folikulov a podporí rast vlasov. Zabaľte vlasy do uteráka, ak nechcete uterák zamastiť, tak odporúčame väčší igelitový sáčok alebo sprchovaciu čiapku. Po
15 minútach pôsobenia vlasy dôkladne opláchnite.

Vava52

Zabudla som napisat ,treba to zmiesat s teplou vodou ten olejcek,staci pol deci a uplne dokonale by bolo pridat par kvapiet rozmarinovej esencie :-)

Iwii

a koľko toho mandľového oleja dať na polodlhé vlasy aby som ich potom bez problémov umyť? mám si ich dopredu umyť?

Vava52

Treba trosku nahriat olej,vmasirova do vlasov,hlavu obalit tou priesvitnou foliou a nechat posobit aspoň 2hodinky.este dobry je zmiesany zltok z medom-to pre tmavsie vlasky-su potom nadherne leskle :-)

Iwii

je perfektný, ja som s nim prešla celé tehotenstvo bez strií :-)- masáž bruška a teraz sa natieram s ním po sprchovaní a nezabudnem po kúpaní ani na môjho drobca
:-). Vava a máš nejaký dobrý recept na olejový zábal na vlasy aby som skúsila aj to teraz v lete

Iwii

Ak si kúpiš kvalitný mandľový olej - 100% čistý, lisovaný za studena, bez pridaného syntetického vit. E, bez farbív a parfumov tak určite sa nemáš čoho báť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nezafarbi mandlovy olej biely melir? - Fórum - ZDRAVIE.sk