Extremne priberanie

REVANZ

Niektorý ludia majú chorobu ohladom priberanie... no nie každý z nich je velmi obézny. No stať sa mu to može. A takto sa to bude dať možno zastaviť. Resp. poradiť.

REVANZ

Niektorý ludia majú chorobu ohladom priberanie... no nie každý z nich je velmi obézny. No stať sa mu to može. A takto sa to bude dať možno zastaviť. Resp. poradiť.

REVANZ

Dobrý deň.

Jedneho času som mala velmi depresívne obdobie. Pribrala som za 14 dní cca 23 kg. A to z 50kg na 73kg. Osobne si myslím že je to za taký krátky čas velký skok. Predtím som nemala nijaké problémy som aktívny človek vela behám a mám strašne rada fyzickú aktivitu... Vždy som jedla ako kyselina a hlavne velke množstvo zeleniny a ovocia. No stalo sa že som pribrala. Odvtedy málo jem a som si vedomá tohgo že je to nezmysel... jednoducho od 17r. (čil budem mať za cca mesiac 21) som schudla len na 60 kg. Dosť ma to trápi... Lebo ak mám 2 dni volna v práci priberiem aj 4kg. Neviem čo s tím a u lekarov sa stretávam zo slovami že nemám vela jesť iba v pravidelnych malích dávkach a že sa mám hýbať... No to dodržujem...

Prosím poradte mi ako to liečiť alebo akého odborníka navštíviť. Začínam sa báť že sa dostanem do stavu anorexie.

RNG

To je tema na prejedanie, necvicenie, poruchy stitnej zlazy, nespravna skladba jedla.
Pripadne aj rozne chemicke zamorenia, co vytvaraju poruchy veduce k naberaniu vahy.