meškajúca menštruácia, hormóny v poriadku

violeta

no bol tam zastupujúci práve vtedy, takže sa opýtam toho svojho...ale tak snád by to nebral tak na ľahkú váhu keby to znamenalo niečo zlé...mám aj problém s chĺpkami okolo bradaviek, vlastne kvôli tomu mi robili hormonálny profil, ale všetko je vraj ok a je to vraj len kozmetická záležitosť...tak ja neviem..zdá sa, že niečo nie je ok, ale lekári tvrdia, že je..

Laurina22

Tak vies,jej lekar na to nepovedal nic.Ani jej nevysvetlil,preco jej to meska.To je troska arogantny pristup,nemyslis?

Laurina22

Tak vies,jej lekar na to nepovedal nic.Ani jej nevysvetlil,preco jej to meska.To je troska arogantny pristup,nemyslis?

jankaaaaaaaaa

naco ineho lekara? ved lekar vysledky nezmeni. podla mna to nieje nic vazne a neobvykle, ked mas vysledky v poriadku

violeta

tak to som ešte nepočula teda..tak teda neviem..lezie mi to dosť na nervy, že je to také rozhádzané...aj teraz je to už týždeň, aj som skúšala tie veci ako horúci kúpeľ, brušáky alebo nejaké bylinky..ale nič...

violeta

neschudla, nepribrala, žiadna zvýšená fyzicka námaha ani choroby, ale možno stres...akože nikdy to nebolo na deň presné, ale teraz je to už skoro stále okolo týždňa..hak neberiem, ale pokiaľ viem, tá by to mohla upraviť, však? a neviem čo iné by to mohlo byť, lebo som prešla všemožnými vyšetreniami kvôli štátnej službe a som úplne v poriadku