Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vhodny make up na rozsirene pory

SISAMEJ

dobre je pouzit podklad pod make up .. ja mam GOSH - Velvet Touch foundation primer nanasam len na problemovu cast lebo mam citlivu pokozku aj Clinique Pore Minimizer Instant Perfector je celkom v pohode..
nalepsie je pouzit OIL FREE make up!
pouzivam Lancome Teint Idole Ultra...

J3nny-Bare minerals sa neda kupit na SK, ze?

J3nny

ahoj, ja mam ten isty problem, a co mi naozaj zacalo pomahat je upravena strava (viac zeleniny a ovocia, vela vody), vitamin Zinok (najlepsie strava bohata na zinok), potom pouzivam specialne kremy na akne od Vichy (gel na umyvanie, tonik, krem) a co sa tyka make-upu tak sa musis rozlucit s tekutymi make-upami. Tie obsahuju oleje , kt, upchavaju pory. Ja som zacala pouzivat mineralny make-up a je to nieco uzasne!!! Ver mi, ze po nich sa uz nebudes chciet vratit k tekutym, lebo budes citit lahkost, ako keby si nemala ani meka-up a co je najdolezitejsie tvar zacne dychat!dokonca aj ked mas prave povytlacanu tvar a musis si dat troska make-upu na zakrytie, tento make-up vobec nedrazdi, prekryje a dokonca pripravy vyrazku na dalsie stadium ( ci dalsie vytlacanie alebo zahojenie) make up , kt, pouzivam ja som si kupila V londyne, vola sa Bare Minerals, odporucila mi ho kozmeticka v tamojsom prestyznom spa salone a je naozaj super, pory sa mi zmensili, plet sa celkovo zlepsila a konecny vysledok make-upu je skvely, skoro ani nevydiet ze ho mas a pritom je tvar krasne rovnomerna, ziadne flaky . Je troska drahy ale naozaj sa to vyplati. Drzim palce,linka je tu. :)

www.google.com

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vhodny make up na rozsirene pory - Fórum - ZDRAVIE.sk