vztah-rozchod

Príspevok v téme: vztah-rozchod
qwiky

ahojte ja som uz zufala ,, niekedy je to krasne a inokedy mi pride ako keby mu na mne uz vobec nezalezi ,,, pred polrokom na podviedol ,, odvtedy to neurobil nepije je mily ,,, ale ja som sa vtedy rozhodla ze mu prepacim pretoze ho velmi lubim ,,, ale ubehol uz polrok a ja stale dostanem nervy a zacnem na to mysliet a pripominam mu to ,, on je z toho nestastny ,, myslela som ze ma to casom prejde ,, ale stale mam ten pocit zrady ,,,, na pomstu vobec nemyslim to by som tym ublizila akurat sebe ale ja neviem ,,, chvilu sme boli rozideni ,, a ja som vtedy zacala chodit von s druhym ,,, bozkavali sme sa a on o tom nevie ,, v podstate aj to je podvod ale neberiem to tak pretoze on to urobil prvy a pre mna ten bozk nic neznamenal a pusa neni nic ,,, ani on s tou babou nespal ,, ale nikdy by som to od neho necakala ,,,, myslite ze si zase ziska moju dvoveru ? a oplati sa bojovat o to aby sme boli spolu ? lebo teraz je naozaj dobry vidim ze ho to mrzi ale ked ma to napadne tak mu poviem hocico a som hnusna a on sa trapi ,,, alebo sa pohadame ,, ale milujem ho ,,, len to tak vsetko na mna dolahlo a chcela by som vediet vas nazor dakujem :)

lost

Ako by si sa citila ak by ti tie bozky s kamosom stale hadzal na oci?

Sice je to neporovnatelne, no ide o princip.

Je slachetne ak mu take nieco dokazes SKUTOCNE ODPUSTIT, ale je podle ak mu to stale pripominas.

To je ako ked niekomu darujem darcek a potom si to vypytam spat, lebo mam zlu naladu.. To sa jednoducho nerobi :)

Samozrejme ze sa oplati bojovat.

Inac, na toto velky pozor - neviem, kazdy je iny, no ak by mi toto niekto robil, ze stale pripominal nieco co uz ma byt uzavrete, bolo by to velmi neprijemne (poznam nejeden pripad z reality a okolia kde sa to deje a pochopitelne je to extremn neprijemne pre toho co tie reci musi pocuvat).

No podvod je take hovno. Hovno smrdi. Ale ak do neho stukas tak smrdi este viac.. Ono tam proste bude navzdy, mozno sa za dlhe roky poriadne "vypari" alebo "rozlozi" ale pointa je - stukni a zacne neskutocne smrdiet.. Tak to jednoducho nechaj tak :-)

ta3

ci si ziska Tvoju doveru, to zalezi od Teba a pravdaze aj od toho, ako sa teraz ku Tebe sprava, ale neoplati sa zotrvavat vo vztahu ked mu neveris, preto seriozne zvaz danu situaciu a rozhodni sa, bud mu odpustis a prenesies sa ponad to a bude to fajn, alebo sa s nim rozid, zalezi na tom ako velmi ho mas rada, ak ho mas rada, potom sa oplati mu dat novu sancu, ale s tym, ze uz sa nebudes s tym zaoberat, ze uz to viac nebudes pripominat ani sebe ani jemu