Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa donutit cvicit doma??

doma?

No tak ja si myslim ze najlepsie je cvicit vo fitku.Ja chodim do fitka pravidelne a poviem vam su tam super ludia a strasne sa mi tam paci a hlavne si super zacvicim a aj odreagujem od problemov.

jarino martinkovič

Ja by som rad vedel ako a načo sa cviči napriklad Brušaky su dobre na svali na bruchu a ja ch cem vediet čo je ešte dobre na ruki a brucho kto ma odpoved nech napiše na moju E.mailovu stranku Dakujem uš vopred

jacquelin

dj hide, ok uzatwaram debatu o svaloch a mne, pretoze zrejme si celkom nepochopil co som mala na mysli, resp. chcela powedat! a.. ja viem, ze zenam nikdy nenarastu "pekne" svaly, pretoze nejsu na to "stavane". s posilovanim som skoncila a na starobu sa k tomu urcite wratim lebo ako pedesiat rocna nechcem mat ovisnute tricepsy a podobne. ale teraz zacinam behavat a docielim tym to, co chcem (okrem tych zvacsenych stehien a lytiek, ale to sa mi zide pri lyzowani tak poho..)

DJ HiDe

Ach boze, dlho by som ti to vysvetloval, ako je to s tvorbou svalovej hmoty, i ked, istym sposobom mas pravdu, ale, vsetko je relativne, a hlavne u zien v spojitosti s touto vecou....

jacquelin

nie, ale mne sa svaly wobec nepacia.. pred dvoma rokmi sa mi to mrte lubilo som cela mat postavu jak kulturistky (samozrejme ze to neni mozne) ale zacala chodit cvicit a mrte sa mi to zalubilo.. ale casom sa mi to prestalo uplne pacit a nepacia sa mi svaly nikde.. jedinz sval co sa mi lubi je k...t ! :)proste nechcem mat svaly na bruchu, cem taku prepadlinu, ziadne lytka stehna nic! a ani ruky.. uz sa mi na nich zacal robit taky minikopcek a fuj!

DJ HiDe

jacquelin, ty si myslis, ze ked zajdes do fitka, tak z teba bude konkurent colemana? :)
ach, to by bol zivot...lahky ako pierko, ani 5 rokov by som makat kazdy druhy den nemusel :)

jacquelin

jeeej diki.. :) no, ja som vlasne aj planowala behavat tymto stylom, pretoze ja fakt koli fajceniu nic nevladzem..ja pejdem rychleksou chodzou 50m a zacnem sa dusit... mala bzcg prestat.. :( ale to sa neda..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa donutit cvicit doma?? - Fórum - ZDRAVIE.sk