Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otrava vracanie nasledna navsteva lekara

Príspevok v téme: otrava vracanie nasledna navsteva lekara
krotik

Zdravim,

Asi tak pred 4 tyzdnami, som zkonzumoval jedlo (bolo to viac tak neviem co konkretne mohlo zapricinit moj stav) a nasledne mi bolo strasne zle a vracal, vyvratil som vsetku stravu potom som vracal uz iba vodu trvalo to asi 3 hodiny, bolo to sprevadzane docasnou zimnicou.
Otazka je ci mi viete povedat co to mohlo byt a dalsia vec ma zaujima (poradila mi to znama zdravot. sestra) ze by som mal ist na testy pecene.
Co si mam predstavit pod tymito testami ? je to len odber krvi alebo aj vysetrenie sondou kt mi daju do analu resp do hrdla?

krotik

ok dik za rady.

ak to bola otrava jedlom, pre pripad ze sa mi to stane opat co doporucujete podavat zivocisne uhlie? viete mi poradit ?
dakujem

2bodka

Ani keby si strcili sondu z oboch stran (teda aj do ritky aj do ust), k peceni by sa nedostali :D

Tam sa mozu dostat iba do creva (od spodu) alebo do zaludka (z vrchu) :D

Cize je to len obycajny odber krvi.

adkaji

može to byt aj otrava jedlom, ale može to byt aj črevná chripka
sondou ta vyšetrovat nebudu, to sa robi väčšinou iba pri dlhodobých tažkostiach so žaludkom, budu to pravdepodobne len krvne testy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.