Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazka?

Príspevok v téme: Vyrazka?
ursaar

Baby, mam taky problem, na lavom lici sa mi urobila taka akoby podkozna vyrazka, nejde ani vytlacit, je trosku bolava na dotyk, taky maly hrbolcek velky ako mozno spendlikova hlavicka, pokozka na tom mieste je zacervenana.. Prosim poradte mi ako sa mam toho zbavit? :( Natieram si to miesto zinkovou mastou ale nejako mi to nepomaha, som zufala mam to uz asi druhy alebo treti den a neviem s tym nic urobit, poradte mi.

jankaaaaaaaa

mne to robili zadarmo a ono to nelieci vyrazky en zmrazuje tu mazovu zazu by neprodukovalamaz a hnis aaby sa nesirilzapal. ale nic nevylieci, mozes si nato vyskusat davat ad. ale ono to vobec nepomoze.
med pomoze urcite

Carie

Tak bude najlepsie ked to nechas tak, ono to za par dni prejde aj samo. V podstate jedine co ma napada, co urychluje hojenie vyrazok je dusik, aplikaciu prevadza kozny lekar, ale tak nie je to zadarmo.

ursaar

Carie ja pletove mlieko doma ani nemam lebo ho nepouzivam, nemas nejaku inu radu? Nechcem to vytlacit ani nijak do toho rypat, chcem sa toho zbavit, cim skor tym lepsie.. :(

Carie

Davaj si na to hrubsiu vrstvu pletoveho mlieka, mam s tym dobre skusenosti, potom ten hnis vyjde vyssie a budes si to moct vytlacit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazka? - Fórum - ZDRAVIE.sk