Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý krém proti striám pre tehotnú

Príspevok v téme: Dobrý krém proti striám pre tehotnú
Ewka12

caute baby,poradte mi dobrý krém na strie pre tehotnu,uz mi zacina brucho rast,mala by som sa kazdy den natierat,tak som si kupila olej na strie Eucerin.lenze olej mi nevyhovuje,ostavam po nom mastna,natieram si brucho,boky a prsia.neznasam ked som potom mastna,hlavne na hrudi,potom sa mi tam vyhadzuje akne.hlavne teraz cez leto,clovek sa poti a este mastny olej.nepoznate nejaky dobry krem co sa vpije a hotovo?

Simonok

To je individualne, ja som uvidela zmeny niekedy po troch tyzdnoch. Al e ja som si mazala hlavne podbrusnu oblast a na stehnach kazdy den, dokonca niekedy aj dva razy do dna.

Jitka792

Zdravím, práve taktiež nejaký zháňam. Pozerala som na tento: www.marionnaud.sk. Máte s ním niekto skúsenosti? Prípadne aký iný odporučíte? Ďakujem moc.

Simonok

Proti roztiahnutiam koze a striam pomaha krem mumio, je cisto z prirodnych vytazkov bez akejkolvek chemie. Skuste sibircanku, je volne v predaji.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý krém proti striám pre tehotnú - Fórum - ZDRAVIE.sk