Dobrý krém proti striám pre tehotnú

Príspevok v téme: Dobrý krém proti striám pre tehotnú
Ewka12

caute baby,poradte mi dobrý krém na strie pre tehotnu,uz mi zacina brucho rast,mala by som sa kazdy den natierat,tak som si kupila olej na strie Eucerin.lenze olej mi nevyhovuje,ostavam po nom mastna,natieram si brucho,boky a prsia.neznasam ked som potom mastna,hlavne na hrudi,potom sa mi tam vyhadzuje akne.hlavne teraz cez leto,clovek sa poti a este mastny olej.nepoznate nejaky dobry krem co sa vpije a hotovo?

gastanko2016

mne pomohol bepanthen krém proti striám. Natierala som sa celé tehotenstvo a strie nemám žiadne. Pokračujem aj teraz, lebo mám nejaké strie, ktoré sa mi vytvorili pribratím. Teraz sú už dosť vyblednuté, takže ja som spokojná s bepanthenom.

paris8

ja som akurát doužívala tretie balenie elastiq oleju proti striám a vrelo odporúčam, mám bruško bez strií mne fakt zabral

pe84

Bepanthen proti striám je najlepší, zloženie má prispôsobené pre tehotné ženy - bez farbív, parabénov
a ďalších konzervačných látok, je hypoalergénny, podporuje regeneráciu pokožky kritických partií, jeho účinok je evidentný, a nie je vôbec mastný, dobre a rýchlo sa vstrebe a je veľmi príjemný :)

radka227

kremov proti striam je na thru vela. treba si len vybrat alebo si nechat poradit. osobne mam dobre skusenosti s bepanthenom proti striam.je urceny prave pre tehotne mamicky.velmi rychlo sa vstrebe, takze sa mozem hned obliect.

barborakar

Ja som pribrala v tehotenstve 23 kíl, a bruško som teda malé nemala, natierala som sa ráno a večer elastiqom a na obed striedala mandľový olej/ olej s bambuckým maslom a kopec iných čo som na fórach našla a prešla som si tým bez strií :)

mysa

sipkovy 100 % za studena lisovany olej hovori sa mu olej krasy ,nechapem preco vsetci podporujete farmaceuticke firmy co vsteko testuju na zvieratach ??!!!
sipkovy olej hovori sa mu aj suchy olej mozete ho aj pit aj potierat strie jazvy tvar vyborny na akne ,,stoji okolo 15 auro ale uricte lepsie ako debilne kremy co vobec nepomozu len im splacate drahe reklamy

monika 2229

strie sa bohužial nedaju ovplivnit kremovanim nijakim kremom všetko zavisi od velkosti bruška...samozrejme je dobre sa aj kremovat pretože vysusena koža je nachylnejšia k popraskaniu ale ak ti narastne extremne brucho v tehotenstve tak ti krem ani olej nepomože koža to prosto nevydrži ..ja mam malé bruško som na konci 36tt a brucho mam ako niektore v 5 mesiaci a striu ani jednu...takže ak patriš k tym stastnejšim tak sa teš..:-)

Petka32

Ahojte ja som objavila v lekárni (teda skôr lekárnička mi poradila) krém elasti-q, ktoré je hlavne pre tehotné proti striám, som v siedmom mesiaci a zatiaľ som bez strií, tiež okrem neho používam rôzne olejčeky po sprche :)