Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pálenie

Príspevok v téme: pálenie
selecti

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či sa toto nestalo niektorej z vás. Asi Pred 3-4 týždňami som prekonala zápal moč. ciest. V moči som mala hnis a bielkoviny. Brala som ZINNAT potom BISEPTOL. Potom sa moč poslal do lab. a žiadne baktérie sa nenašli. No aj po preliečení mi ťažkosti pretrvávajú, síce už nie je tak moc ale ešte sa k tomu pridal občas aj žltkastý výtok. Niekedy idem na wc, trochu to páli a potom to pálenie cítim ešte tak pol hodinku, neskôr to prejde a zase je všetko OK. Neviete o čo by mohlo ísť? :( Zajtra idem ku gyn. mám celkom z toho strach :(

RadkinaRada

Skus si kupit pripravok D-manosa,maju ho v lekarni, k tomu pi urologicky caj. Je mozne, ze ti antibiotika narusili prirodzene prostredie v posve, vyskusaj vyzivove doplnky s acidophilom a na vkladanie Gynoflor. Ale najlepsie je pockat na vyjadrenie lekara. Neboj sa, vsetko bude ok :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pálenie - Fórum - ZDRAVIE.sk