Prednison

baabula

NO 80 MILIG DENNE 4 TABLETY HNUSNEHO SVINSTVA KAZDY DEN A NAZACIATKU ESTE DOMNA NAPCHAVALI TIEZ NIAKE INFUZIE NIECOHO TAKEHO 3 X DENNE..VZDY KED SOM SA VIDELA V ZRKADLE TIEKLI MI SLZY AK VODOPAD...

ifka1

prednison je tak svinsky preparat...(nepisem liek, lebo on nelieci ...on nici organizmus)...a vlastne vsetky umele hormony vratane HAK, ze sa normalne divim, ze maju lekari svedomie toto trepat do ludi...!!!!

baabula

ahoj kukam ze sa tu bavite o prednisone ja len ze je to jeden velky hnus a nechapem ako ho moyu davat do obehu ked vedia co to robi beru velke prachy za nic chcela by som vidist tzch vedcou a doktorou co ho nasadzuju v jednom ti pomozu a v tristo veciach znicia bola som ak zobrazku kym som neochorela a nezacala to svinstvo brat mala som setko co som kedy chcela krasu postavu priatela a co som na spravilo to svinstvo jednu velku priseru kt vyzerala ak skrecok s boborom dokopy a pribrala ak prasa ochlpatla ak opica a cukrovku mam ak svina a priatel ma odkopol ak handru sak kto by zil s priserkou ze a to vobec neni pravda ze ked nebudete vela jest nepriberete ja osm teda nejedavala radsej som hryzla do vankusa a aj tak mam brucho ak balon vyzeram ak namyslana p..ale viete premna bola krasa secko a on mi ju znicil zobral proste zrutilo sa mi secko co sa dalo tak naco je taka pomoc taky liek kt mi nato odpovie a pritom ked aj tak mi tu chorobu kt mam nevylieci nikdy uplne tak na co je???!!!

pauli 73

priatel bral prednison a mal po nom takú bucľatú tvár ale akonáhle ich doužíval, vrátila sa jeho tvár do normálu :)