Hlupne sa z liekov na psychiku?

bingham

joee ker...tak hadam tu pomoc nebudes potrebovat...

RNG...ja sa nesnazim nic zamlcat...o com to tu pises ??? :D...len si treba uvedomit...ze ty nemozes vediet ako ten clovek na tom je....a nemozes mu len tak hadzat tvoje doplnky....a hlavne ked o danej chorobe nic moc nevies...ako napr...to acne cystica...zee ??? :DD...kde si mi inak neodpisal na tu odbornu stranku co som ti tam dal....ale je mi jasne ze preco... :))

Jooe Ker

RNG co je to za pomoc ,ked ludom co ta konfrontuju nadavas ,ze su sebci a podobne alebo chces pomahat alebo ide o obchod ???? a mozno sa mylim a tvoja pomoc je ciste nezistna ? tak mi trosku tvoj zamer objasni ,lebo zatial mam pocit ,ze podla teba patrim do skupiny sebcov a ........no clovek nikdy nevie a ked ma problem chyta sa i slamky ,mozno i ja budem potrebovat tvoju pomoc

RNG

Kazdy mame v zivote ine ciele, sebci sa obracaju len na svoje vlastne problemy a len co sa ich samotnych tyka, ale na stastie su aj ludia, ktori radi pomahaju druhym, to im v ich ociach zvysuje vlastnu hodnotu a dava iny program v zivote , nez len uspokojovanie vlastnych potrieb. A zrejme taky som aj ja, aspon ciastocne.

Na Marosa uz nekomentujem, uplne ho ignorujem, lebo o danej teme nema zrejme ani sajnu.
Dovodov pre depresie a ine nerove poruchy je hromada, nejedna sa len o serotonin, mozu to byt aj rozne ine neurotransmitery, zamorenie tela,najma ortut a pesticidy, neurotoxiny, mikroby a parazity vylucujuce neurotoxiny, virusy napadajuce nervove obaly atd.

Preto su tie tzv "lieky" natolko neucinne v priemere a tu vidime plno ludi, co velmi na nich "nefrci" a skusaju stale nove a nove, bez velkeho uspechu, a casto so znacnymi nasledkami, kedze menit navykove drogy je velmi neprijemny a zdlhavy proces.

Maros75

Rng - ja tu nehovorim o tazkych formach depresii a debilizmu u ludi. Ja tu pisem o tom,ze mnoho ludi dokaze fungovat v beznom zivote bez toho aby si niekto nieco vsimol prave vdaka tymto liekom.

Ja poznam vela znamych co frcia len vdaka liekom a su to ludia co maju velke postavenia vo firmach. Dnesny svet je blazinec a nie kazdy to dokaze zniest.Vdaka liekom su tu v plnej forme a maju rodiny,priatelov a firmy .

Maros75

rNG....zas okecavas ludi.

Tie lieky nahradzaju serotonin v mozgu a tym sa zlepsuje nalada aj koncentracia v beznom zivote. Mnoho ludi by bez takej pomoci skoncilo niekde pod vlakom.

Nepis nieco o com mas skreslene,teda skor vymyslene predstavy.

mko

RNG,nemám nič proti Tebe,len by som rada už konečne vedela prečo ale naozaj pravdu prečo toto všetko robíš..lebo pripadá mi to tak že iné nerobíš len sedíš za počítačom a čakáš kedy príde nejaká téma na ktorú dáš odpoved.Ešte raz podotýkam že sa Ťa to nepýtam v zlom,len som zvedavá ináč Tvoje príspevky rada čítam,dakujem za odpoved:-)

RNG

Dovodov na depresie je hromada. Ak je to ale vec serotoninu(80% pripadov) tak St John's Wort, ucinok SSRI je aspon tak ucinny, ako patentovane SSRI lieky.
To zistili nemecki lekari uz davno, a pre to predpisuju povacsine vytazky z SJW miesto inych patentovanych chemickych liekov s ucinkom SSRI.
Samozrejme ucinok zavisi od obsahu hypericinu a hyperforinu. Ucinna davka je 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
Niektore vytazky na trhu to maju, ine nie
Takze ked je depresia z nedostatku serotoninu, doplnky na zvysenie hladiny serotoninu, ako L-tryptophan(600 mg),
5- HTP, SAM-e a SJW to riesia bez skodlivych postrannych ucinkov alebo navykovosti.
Inac depresie prichadzaju a odchadzaju, podla hladiny a spotreby serotoninu(alebo aj inych ako melatonin, vitaminy, B, choliny, dopamin, northisteron, a GABA, dokonca aj hladina mineralov a vitaminov B to moze sposobit)

Sasmozrejme to vsetko sa da prirodne doplnit,predsa jedna sa o nedostatky prirodnych latok, nie umelych neprirodzenych syntetickych chemikalii, schvalenych ako ze "lieky"

katka56

St Johns Wort, ktory tu bol spominany, je anglicky nazov pre lubovnik bodkovany, ktory ozajstnu depresiu NEDOKAZE vyliecit.

RNG

Zizka, prave naopak, obraciam ludi na potravinove doplnky s rovnakymi alebo ovela lepsimi vysledkami, a bez postrannych ucinkov.
A moje obchody neskrachovali, ja som ich zavrel a to nie z dovodu, ze by nebol dostatocny zaujem o vyrobky, vidno ako sa zmahaju rozne ine firmy na doplnky.
Ale mal som ceny prinizke(nechcel som zarabat na nestasti druhych) a oplatilo by sa to len pri dobrom personale, ktory by narobil siet obchodov, nie len dva. naviac ani tie dva neviedli poriadne, takze som operoval s cistou stratou a to si nemozem dovolit do nekonecna.

A prosim, neobvinuj ma z reklamy, moje obchody su uz zavrete skoro 3 roky, tj ziadna reklama tu neprichadza do uvahy.
To je len informacia o tom, co sa bezne v tlaci a televizii potlaca, lebo tie masove komunikacne prostriedky su celkom v rukach a sluzbach organizovanej mediciny, najma farmacie a poistovni.
As ty a taki ako bingham im pomahaju umlcat ine zdroje informacii, od inych lekarov,a pouzivanie potravinovych doplnkov, neskodnych(potvrdene schvalenim lekarskou universitou a Ustavom pre hygienu)
a ucinnych,aspon podla lekarov, ktory ich pouzivaju miesto liekov alebo na udrzbu tela, prevenciu, miesto patentovanych neprirodzenych chemikalii s hromadou skodlivych postrannych ucinkov.