Nemozem brat antikoncepciu, priatel nechce pouzivat ochranu.

Príspevok v téme: Nemozem brat antikoncepciu, priatel nechce pouzivat ochranu.
esprit 11

Baby poradte,
Ja nemozem brat antikoncepciu - gynekolog mi ju vyslovne zakazal.
Priatel nehce pouzivat ochranu, tak som navrhla,ze aspon antikoncepcne peny, kremy a cipky. Ale ani to sa mu nepaci. Samozrejme,ze sa nikdy neurobi do mna, kedze nemame ziadnu ochranu.
Vypocet plodnych a neplodnych dni - na to sa tiez nemozem spoliehat, kedze obcas sa mi stane, ze cyklus nie je pravidelny.
Neviem ako to mám riesit.

katka1234

ako sorry, ale tvoj chalan je KRETEN. Ked ty to lekar vyslovene zakazal, tak je to s tebou asi dost vazne po tej stranke. Vztach je o 2 ludoch a o kompromisoch, ale ty tu ziadny uz nemozes urobit, ide o tvoje zdravie a on, ze sa k tomu stavia takto?! Tak ti narovinu poviem, ze mu na tebe asi naozaj nezalezi , ze je ignorant a sebec. Od takeho co najdalej. Zdravie mas len jedno, ale chlapov je na svete dost. Sa Ti cudujem, ze si ho neposlala kade lahsie hned! Hrdost a sebauctu ma mat clovek v sebe, ale lasku, pochopenie a podporu ma dostat od druhych, v tvojom pripade je to neochota, necinnost a ziadna pomoc. Neziadas ho aby zomrel pre teba, ale aby riesil dany problem. Ze sa mu to nepaci? Najdi si takeho,kt. mu sa bude pacit pocit, ze sa o teba zaujma a stara. Ovsem ak nechcete deti, ale s takym radsej nie, lebo aj na dudli je guma:)

esprit 11

problem vyrieseny aj ked nie celkom podla mojich predstav, no ale aspon nieco.Dohodli sme sa na pouzivani spermicidnych pripravkov a suhlasil aj s tym, ze mozme obcas pouzivat aj kondom. Ze ma miluje a spravi to pre mna ak sa tak budem citit bezpecnejsie. Len dufam, ze doteraz sa nic neprihodilo.
Baruuu - na jednej strane mas pravdu, no ale na druhej istota je istota.
vesna.s - ani mi nehovor, tiez sme mali sex len ked som mala neplodne dni, tak ako tak sa spolieham na to, ale neda mi to spravim si test.

vesna.s

na toto ze on to predvida by som sa nespoliehala ja som otehotnela dva dni po menzese to neboli plodne dni a este si dal aj pozor..no aj kvapky lasky su zradne..

Baruuu

ahoj...myz priatelom uz od prveho sexu nepouzivame ochranu..ziadnu ..a.ntikoncepiu hormonalnu nemozem ties brat...a takisto nemam pravidelne kramy...podla mna ked mas sikovneho chalana tak sa nema scoho bat....ten gel je celkom fajn...ale myslim ze lepsie je to bez vsetkeho...

Heinz-Klátil

Súhlsím s názorom odpoved123, veľa chalanov by bolo rado, že majú holku a hentakému buzíkovi sa to nepáči, pošli ho niekam.

odpoved123

tvoj priatel je sebecky kokot :( (prepacte ze hresim)... a co ma proti capikom atd? ved tie nebude citit ako latex z kondomov...alebo vyskusajte pharmatex :) ten je aj vlhky tak budete ako s lubrikantom :D ...na svete je minimalne MILIARDA chlapov ktori by boli ochotni dat si kondom, nie ze ochotny, priam stastni ze sa mozu pomilovat so zenou a TY sa zahadzujes s takym idiotom?! nemyslis vazne. Ved mas na viac - mas na to, aby ta respektoval, bol citlivy, ohladuplny, dbal na tvoje dobro a bezpecnost a stastie:) drzim palce pri jeho premene, ale chlapi sa nemenia, tak radsej sa poobzeraj po inom, je leto, kopa prilezitosti, tak nevesaj hlavu svet ide dalej najdi si lepsieho :) drzim ti palce

esprit 11

Ja viem, mate pravdu, ak neustupi tak to budem riesit rozchodom. Uprimne ho milujem ale za takuto cenu sa na to mozem vykaslat.
Ach Boze - mozem si za to sama.

elly

to co je za chlapa???? daj mu stanovisko bud bude pouzivat kondom alebo je koniec, ziadna z metod, ze nevystrieka sa do teba nie je spolahliva!!!! poznam plno ludi co tak otehotneli, preco ich nechce uzivat??? vacsina muzov to pouziva ako vyhovorku, moj ich bez problemov pouzival, priatelka mala tiez s tym problem, ale to bol riadny idiot, ziadne kondomy, stale ju ponizol, a nakoniec mu dala kopacky