Krvné skupiny

liberta25

babybumen, tam mas viacero moznosti a kombinacii, takze ti napisem, co mat nemozu. nemotu mat obaja 0, tiez jeden 0 a druhy B, alebo obaja B. vsetky ostatne kombinacie su mozne.

babybumen

Dobrí deň chcela by som dozvedieť ak ja mám krvnú skupinu A+ moji rodičia by maly mať aké lebo nie som stím istá že som ich dieťaťom a zatiaľ na test DNA nemám peniaze,
a odpovede my môžete poslať aj na e-mailovú adresu Bai.aaa@centrum.sk

ajajaja

jedine ako sa to da este vylucit je keby si vedela krvne skupiny rodicov B-...a boli by take,ze by vylucovali pritomnost genu pre 0...

inak, mohla by si rovno povedat ze ju mas s kamaratom ,kt.je 0-,mala je kvazi po nom 0- a ked sa velmi do tychto veci nerozumie,bude si mysliet ze zdedila krvnu skupinu po kamaratovi :D

na druhej strane nechapem,preco nechces aby si na nu robil naroky , ak zijes slusne a ma ti kto pomoct tak ti ju sud nevezme a jeho prinuti platit alimenty

barunka

katrina, ty odpovedáš shekine na rok starú otázku, tu sa rieši natálkin problém.
natálka, tebe definitívne potvrdia otcovstvo dieťaťa genetické testy.

ka3na

nie urcite nemozu !!! dedicnost krvych skupin taketo nieco vylucuje, pokial ide o takuto kombinaciu, ze obaja rodicia maju krvnu skupinu A dieta moze byt bud A alebo 0 v zavislosti od toho ci su rodicia homozygoti alebo heterozygoti

natalka565

obaja maju modre oci tazk
e tak a kamarat ma 0- tak dufam ze je jeho lebo nechcem aby byvali mal nejake prava na moju malu dcerku

Phoenicopter

pampeliska, nemas pravdu!

Aj dvaja Rh+ rodicia mozu mat Rh- dieta za predpokladu, ze su heterozygoti.
V tomto pripade rozhodnu len DNA testy, podla krvnych skupin mozu byt otcami obaja.
Co ine znaky-napriklad farba oci?

pampeliška

ak má kamarát 0 Rh+, tak potom niet o čom debatovať, otcom je bývalý (priateľ, manžel), ak má však 0 Rh-, obaja môžu byť potenciálnymi otcami.

natalka565

ten druhy ma 0 potrebujem to preto vediet ze ake mam sance lebo s byvalim priatelom sa sudim o malicku a on neviem ze som mala velmi kratky romanik aj s kamaratom

mrtvolka

ahoj, moze byt otcom tvojho dietata. Za predpokladu, ze ty si heterozygot A0 a on je heterozygot B0 je pravdepodobnost, ze dieta bude mat skupinu 0, presne 25%. Podobne v pripade Rh faktoru, ty mas Rh+, priatel Rh-, ak si ty heterozygot, tak je sanca pre dieta presne 50%, ze bude mat Rh-.
Takze zaver je ten, ze to moze byt dieta toho muza.
Ak napises krvnu skupinu ineho potencialneho otca, mozeme sa pozriet i na to.