Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prázdniny a zaracha.Ako ich stráviť?

lost

0vecka

haha :))) jooo, to poznam teda..
kazdy bol opacne na tom v tom case :D
lenze potom to mojim rodicom doplo, a zobrali mi monitor na par tyzdnov, to oblo zaracha ;) (von som chodit mohol tusim, neviem uz)
a vtedy som nemal peniaze ani na 15" LCD z bazaru :)

0vecka

2 lost ja som bol tiez take decko ... ze som cely den presedel za PC a ked som dostal zle znamky tak som musel na par hodin von :-D

Lulu2011

kolko mas rokov, ze kvoli frajerovi? pokial nie je nejaky vagaund a nemas akurat 10 rokov, tak neviem, preco si prazdniny neuzit :)

dilinka

mam sa na nic. Mam zaracha cele 2 mesiace kvoli frajerovy. Bolo mi to treba ze som klamala ze idem vonku s kamosku a isla som vonku s nim. Jaj citim sa tak zle prazne o nicom. Este len dostanem nadane. Jaj boze bolo mi to treba. Ja chcem umriet :(

talentmania

Sport a kde v byte ci v dome by si chcela sportovat ked mas zaracha?Ako da sa len ci by ta to bavilo ked bude vonku slniecko a ty co budes skakat v byte na svihadle....To radsej mozes dennodenne upratovat byt alebo tak si zozen zaujimavu knizku a citaj.:D)
Este mozes pocuvat hudbu pozerat nudny program v telke cez prazdniny alebo byt na nette alebo sa ucit nieco co ta zaujima ja neviem jazyk ako samouk alebo neviem co by si mohla robit este doma uplne dva mesiace zavreta.Deti uz aj tie co nemaju zaracha maju problem vymysliet co budu robit cez prazdniny a nie ked este nemozes ist ani von.Hmmmmmm:D(

kdejeIQ

Ani na nejaký tábor ťa nepustia? Skús si nájsť nejaký tanečný alebo iný, čo ťa bude baviť a môžeš sa "vyhovoriť", že to je v rámci tvojich koníčkov alebo také niečo. Keď nie, tak potom ti zostáva šport, čítať knihy, pozerať filmy, prípadne si zavolaj kamošky domov a spravte si dámsky večierok pri filmoch, kúp si nejaké malé domáce zvieratko (morča, škrečka, zajka),...

xy:)

zak definuj pojem mat zaracha - mozes ist na zahradu, alebo byvas v panelaku? nemozes vobec vytiahnut paty z izby alebo ako? alebo nemozes ist mimo mesta/dediny?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prázdniny a zaracha.Ako ich stráviť? - Fórum - ZDRAVIE.sk