Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

večerné nevoľnosti

Príspevok v téme: večerné nevoľnosti
čerešňa

Dobrý deň. Mojej 10 ročnej dcérke, býva už takmer pravidelne každý večer zle od žalúdka, občas aj zvracia. Nezávisle od toho čo večeria, alebo či vôbec večeria. Už sme skúsili postupne vyradiť potraviny, ktoré by to mohli spôsobovať, ale na nič sme neprilšli. Okrem toho to sprevádzajú aj vyrážky, ktoré máva na pleciach a hornej časti rúk. Kožná lekárka nás odbila tým, že je to len zo spotenia sa, alebo reakcia na nejaké jedlo. Tieto problémy má dcérka už ale druhý mesiac a začínam byť zúfalá. Prosím Vás, má, alebo mal niekto z vás niečo podobné a ako ste to riešili? Ďakujem za rady.

talentmania

Celiakia ma trosku ale ine priznaky ale nemusi byt vylucena neterka bola slaba spava jedla vsetko mozne ale tiez mala nevolnosti ked nieco pojedla bola nafuknuta taka bleda a strasne chuducka je pravda ze mala aj vyrazky ale tak priznaky to je skoro vsetko na jedno kolpyto len testy ti to urcia snat presne ale ani to nieje pravidlom vsak?:D(

čerešňa

Ďakujem talentmania, spomeniem pred lekárkou aj tú možnosť celiakie, ale dúfam, že to nebude nič vážne.

talentmania

To urcite nie ale ak to pretrvava uz vyse 10 dni tak tam nieco bude alergia sa moze vratit skor by som povedala ze alergia sa teda neda vyliecit len skrotit ale ak treba tak vystupi naspat.Moze to mat len crevnu vyrozu ale moze to byt aj vaznejsie treba si dupnut nak spravia testy je to uz dost dlha doba na crevnu vyrozu ale to by mala mat aj hnacky.Nasej neterke zistili ze ma celiakiu prave a tiez jej na to nevedeli prist asi rok samozrejme lebo neboli urobene na to testy.Drzim palce nak to nieje nic vazne a aby sa dcerka rychlo uzdravila :D)

čerešňa

Chystám sa teraz cez prázdniny s dcérkou ku obvodnej, lebo bola dlhodobo mimo a s iným pediatrom som to nechcela riešiť. Ale prepokladám, že jej zoberú krv na vyšetrenie ako aj moč, inak neviem čo by bolo ešte potrebné. Čo sa týka alergie, tak v detstve mávala alergiu na mlieko, ale časom to prešlo a mlieko konzumuje len občas a vo veľmi malom množstve. Pred mesiacom keď som to spomínala tej našej obvodnej, bolo veľa črevných viróz a tak sme to neriešili, ale teraz sa už nenechám len tak odbiť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

večerné nevoľnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk