Veľký problém

Príspevok v téme: Veľký problém
nudny

Ahojte. Mam velmi, velmi velky problem. Zacali velke prazdniny a ja vobec neviem, co budem robit doma cez prazdniny. Mam iba jedneho kamarata, ktoremu som sa uz dlho neozval a bojim sa, ze ma odmietne. Ked som bol maly vzdy som vo volnom case pozeral televizor, potom som to zacal s tym prehanat az nakoniec rodicia mi ho museli zakazovat. Oni vzdy hovorili, ze nic cele dni nerobim, iba pozeram do kisne. Napriklad dnes ma to uz ani tak nebavi. A kedze som vzdy vo volnom case pozeral tv, teraz si nemam doma co zacat. Na zakladnej skole som prezil tazke obdobie, ked som sa zacal vyhybat ludom. Preto dnes nikam nechodim. Som velmi citlivy. Chcem skusit alternativnu medicinu. Na tejto stranke by som chcel spoznat niekoho z podobnymi, alebo inymi problemami. Mam 17 rokov a som z hlohovca. Prosim napiste niekto.

lenca45

Alternativna medicina ako doplnok liecby vobec nie je hlupost. Napr. akupunktura a viacere druhy homeopatik. A nemozem zabudnut na reflexnu masaz chodidiel, mam skusenost s pani, ktora vynikajuco definovala tazkosti cloveka pomocou tejto masaze, co bezny obvodak ani len nemal chut urobit.
Alternativna medicina - to nie su len bylinky a placebo lieky...
Pre "nudneho" - sadni na bicykel, chod do posilky, na brigadu, sprav si nejaky kurz... moznosti je viac. A hlavne sa prestan utajovat za 4 steny, kamosovi sa ozvi - ci neskoci na bike, na pivko...
Aj velki introverti maju priatelov - a na to sa, mimochodom, dobre balia baby aj cez net :)))) Takze sa pohni niekam dopredu a zbytocne sa nelutuj! Vsetko dobre!

Sweet Dolcé

Jééminenky.... užíívaj si život ako môžeš...ROB TO čo Chceš .. :D...zistíš že život je krajšíí...ale ked mááš takých rodičov tak to je dosť na HO...://

PappaverS

Tych zvysnych 10% su latky podobne tym ktore sa pouzivaju v serioznych liekoch a su tiez obsiahnute v rastlinach, ako napriklad hipericin, harmalin,...A niesom sice odbornik na alternativnu medicinu, no na skutocnu ano. Ale nemam nic proti tomu, ak budete lizat sedmikrasky. Ak tomu budete verit, pomozu vam. Pokial nieste naozaj chory.

doubledog

zacni chodit do posilovne

a tie esencie skus, neni to blbost, je to ucinne a ked si naozaj citlivy, ako hovoris, tak to na teba lahko zaberie.

nudny

neverim tomu, ze su to iba blbosti. Chcem vyskusat bachove esencie. Ty si odbornik ked tvrdis, ze su to iba obycajne blbosti?

<3.PappaverS

Co konkretne chces z alternativnou medicinou? (30% je upna hlupost a 60% placebo)
A co sa tyka samotneho \"problemu\" - ja mat tvoje problemy. Mozes ist brigadovat a zarobit peniaze, ak mate zahradu tak nieco pestovat (napriklad mak), zacat nieco uzitocne \"studovat\", napriklad skutocnu medicinu, aspon sa presvedcis ako je to s tou alternativnou, ak chces mozem pokracovat...Alebo prist ku mne a pomahat zateplovat dom. :-)