Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

lilinida

..hena nasla som si na nu kontakt, tak sa pokusim jej zavolat, ci by ma mohla vziat. Je to problem, myslela som si, ze tu v BA to problem nebude, ale opak bol pravdou no. Je to tak, ze ja nemam problem si akoze zaplatit za dobru starostlivost, ale to tiez odtial potial aby som nesla cez svoje hranice.

lalinka12

martinus neskúšala som, ani by som nemala odvahu niečo také podstúpiť, po mojich skúsenostiach so zubármi som rada, že chodím do súkromnej ambulancie a že ozaj sa o mňa zubárka stará tak ako si to môj stav vyžaduje :)

Martinussssss

Neskusali ste osetrenie u studentov zubneho lekarstva? Ja osobne mozem len odporucit. Poskytuju stomatologicke osetrenie v ramci praxe, napr.taki studenti posledneho rocnika su velmi sikovni, buduci doktori. Vsetko slefuje sucasne dalsi lekar, takze obavy idu bokom. A ceny samozrejme neporovnatelne s ostatnymi ambulanciami.

HenaZ

jo, je ju vidiet aj z cesty..pri niektorych to tak chodi..ze bud nemaju kapacity..alebo su nejaki drahi..co je v Bratislave akoze vecny problem..aspon teda ja co si vsimam..kamoska tiez sa nastahovala do hlavneho mesta a kym nasla nejakych lekarov, ktory jej financne vyhovovali tak jej to trvalo..tiez na zaciatku nemala v praci nejaku velku vyplatu, kedze len zacala..cize vyskakovat moc nemohla..

lilinida

..dakujem za rady, za tipy. Vyskusam si pozriet tie ambulancie, o ktorych ste mi tu pisali. Skusala som uz sa nakontaktovat od kamarata som dostala kontakt na jeho zubarku, len to bola sukromna a nechcela ma vziat, ze uz maju toho velmi vela a nepojde to. Preto som sa aj rozhodla, ze sa tu opytam. Ci nahodou mi neviete pomoct. Hena nie je to ta ambulancia, co je vidiet z cesty? Chodim okolo ak je to teda tam kazde rano :D

robreert

Jamirko, len toto je vec, na ktorú si asi musí prísť každý sám. Moja segra tiež neverila, že bude musieť začať chodiť k súkromnej zubárke, aby sa vôbec niekam posunula, aby mala istotu, že ak nastane nejaký problém, že sa bude mať na koho obrátiť, komu zveriť do rúk.

lalinka12

myslím, že je normálne, že si u súkromného zubára treba zaplatiť, avšak mne sa to zatiaľ vždy vyplatilo, nechcela som ísť k súkromnému najmä kvôli peniažkom, bolo mi ich ľúto, avšak teraz ľutujem, že som k súkromnému zubárovi nešla hneď ako som začala mať bolesti

robreert

Segra mala s týmto tiež problém, keď sa sťahovala. Je to už síce pár rokov dozadu, ale problém asi zostal stále ten istý. Môj názor je taký, že k inému zubárovi sa nedostaneš, jedine k súkromnému. Aj keď myslím si, že to je pre teba výhodou. Pretože tá starostlivosť je na inej úrovni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý zubár v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk