Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

noname123

MUDr. Jana Melíšková - Dent32
Pani doktorku poznám ešte, keď pracovala v Dently. Je to najlepší stomatológ, s akým som sa v živote stretla. Svoju prácu si vždy odviedla na 100 %, vopred ma oboznámila s liečbou aj postupom jednotlivých zákrokov a ich rizikách. Pacienta vypočula a na veľa rokov som mala so zubami pokoj. Ošetrenie prebiehalo bezbolestne, v príjemnej atmosfére, nikdy nič počas zákroku ani po ňom na nebolelo. Pani doktorka je skutočný profesionál. Navyš je veľmi pekná a komunikatívna. Cenovo náročná ale budiš.

ZUBAR BA

ahojte, mate niekto skusenost s 3S Dent na Trnavskom Myte v Zeleznicnej nemocnici? Resp. je niekto z tych zubarov fakt dobry? Dakujem ;)

celebrita facebooková

Maximálna spokojnosť: ja chodím k tomu môjmu drahému, predrahému na kliniku Schill Dental. Ale iba po výplate :) :) :)

Martin Filip

Navstivil som doktorku drobenovu v stupave a fakt mozem len odporucit,nebol som nikde viac jak 10 rokov strach nepustil a teraz uplne super zbavila ma bolesti navrhla plan jak budeme pokracovat co robit vysvetlila nikam sa neponahlala, clovek sa ani neciti jak u zubara ,ako totalna pohodicka a idem uz treti krat a normalne sa aj tesim

misha2107

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, nakoľko potrebujem väčší počet respondentov. Zaberie vám to iba chvíľu a mne to pomôže. Ďakujem. www.survio.com

MiskaBal

MUDr. Eva Felszeghyová - mamičky s deťmi, ak hľadáte vhodného zubára pri návšteve ktorého sa vaše dieťa nebude báť, prosím vyhnite sa tejto ambulancii veľkým oblúkom. Detská trauma sa ľahko spôsobí a len ťažko lieči. O zavádzaní rodiča a zlej diagnostike ani nehovoriac. Priznávam že ma zaujali prvé dve pozitívne referencie ktoré som tu našla, ale po osobnom stretnutí neverím, že nie sú iba púhy výmysel ktorý sem daná ambulancia zadala účelovo v rámci vlastnej reklamy. Našťastie sme so synčekom boli ošetrení v inom zariadení, no dieťa sa po zlej skúsenosti veľmi ťažko presviedča na návštevu ďalšieho zubára. Prvá takáto návšteva spraví svoje, prosím neurobte rovnakú chybu ako ja. Ďakujem.

Klara154

Hanka k to je to, ze clovek dopredu nevie ako to dopadne. My sme si v rodine uz tiez presli roznymi problemami so zubami ale nakoniec sme sa dohodli, ze bude zrejme potrebne zmenit aj zubara, tak sme presli do Ruzinova k doktorke Banasovej a zatial pohode. Bez problemov.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý zubár v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk