Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

KKikka

Ma niekto skusenosti s luxdent? Taka mlada sympaticka tam pracuje, zda sa mi poctiva,ustretova a da sa s nou dohodnut. Bola som na jednom vrtani a bolo super, ked porovnam s predchadzajucimi lekarmi..

noname123

MUDr. Jana Melíšková - Dent32
Pani doktorku poznám ešte, keď pracovala v Dently. Je to najlepší stomatológ, s akým som sa v živote stretla. Svoju prácu si vždy odviedla na 100 %, vopred ma oboznámila s liečbou aj postupom jednotlivých zákrokov a ich rizikách. Pacienta vypočula a na veľa rokov som mala so zubami pokoj. Ošetrenie prebiehalo bezbolestne, v príjemnej atmosfére, nikdy nič počas zákroku ani po ňom na nebolelo. Pani doktorka je skutočný profesionál. Navyš je veľmi pekná a komunikatívna. Cenovo náročná ale budiš.

ZUBAR BA

ahojte, mate niekto skusenost s 3S Dent na Trnavskom Myte v Zeleznicnej nemocnici? Resp. je niekto z tych zubarov fakt dobry? Dakujem ;)

celebrita facebooková

Maximálna spokojnosť: ja chodím k tomu môjmu drahému, predrahému na kliniku Schill Dental. Ale iba po výplate :) :) :)

Martin Filip

Navstivil som doktorku drobenovu v stupave a fakt mozem len odporucit,nebol som nikde viac jak 10 rokov strach nepustil a teraz uplne super zbavila ma bolesti navrhla plan jak budeme pokracovat co robit vysvetlila nikam sa neponahlala, clovek sa ani neciti jak u zubara ,ako totalna pohodicka a idem uz treti krat a normalne sa aj tesim

misha2107

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, nakoľko potrebujem väčší počet respondentov. Zaberie vám to iba chvíľu a mne to pomôže. Ďakujem. www.survio.com

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý zubár v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk