Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Hanka k

Samozrejme ze nema vyznam pozerat pri dobrom zubarovi na peniaze,ale pred tym som nechala vyse 120 eur za obycajny amalgam,zub bolel nadalej a ten amalagam aj tak do mesiaca vypadol,pani doktorka drobenova robi len biele vyplne a uplne nadherne precizne ,konecne ma zuby vobec nebolia a neplatim ani polovicu,takze velky rozdiel

Hanka k

My chodime s manzelom do stupavy pani dr.drobenovej,je to sice mimi bratislavy ale tu sme na dobreho zubara nenarazili,je to mlada pani doktorka,sikovna ochotna ,vysvetli vsetko uplne podrobne,osetrenie je bezbolestne a aj ked je sukromna je lacnejsia ako 99 % zubarov v bratislave

Klara154

Tiborrrr uz si si to vyriesil, ci este nie? Co sa tyka zubov tak urcite netreba navstevu zubara odkladat aj ked sama dobre viem, ze najst dobreho zubara je problem. Ale ked sa tomu clovek povenuje tak urcite najde.

vikinka95

No ja chodim do MySmile uz asi 3roky a som s nimi velmi spokojna. Je pravda, ze su dost drahi (za plombu platim asi dvakrat tolko co u mojho byvaleho zubara...). Ale zas vsetko mi drzi , nic nevypadava a nic ma neboli a este to aj dobre vyzera. A odkedy sa im podarilo osetrit aj moju 5rocnu dcerku, som uplne nadsena! Ja ich mozem len odporucat

lula56

Presne, MY SMILE je podľa môjho názoru a aj názoru mojich známych úplná katastrofa. Iba ma vyšmýkali z peňazí. A skutek, utek.

bolavý zub

Neodporúčam MY SMILE na Košickej v Ružinove. Neodbornosť, hrozný prístup a na konci vám s úsmevom naúčtujú aj to, čo neurobili. Už by som tam nikdy viac nešla. Podozrivé je aj to, že majú stále prázdno, ved žiadny dobrý zubár vás neobjedná hneď. Nikto tam nechodí, a keď sa nejaký zúfalec konečne nájde, tak mu vyúčtujú aj to, čo neurobili, aby si vykompenzovali nedostatok klientov a tým aj peňazí.

sase

V Bratislave máte aspoň to šťastie že ak nie ste spokojní so zubárom, môžete si nájsť iného. U nás v okresnom meste sme radi že sa vôbec k nejakému dostaneme a aj to zoberie podľa bydliska. S dieťaťom musím chodiť k zubárovi pre dospelých a keby to bola aspoň žena, tá je predsa k deťom citlivejšia. Zubárov na Slovensku je málo, mnohí zutekali do zahraničia, preto je to tak ako je. Škoda že nie je aspoň jeden zubár na dve školy pre deti, keby každý rodič aj nejakou nižšou sumou prispel mesačne aby sa v škole uživil. Rodičia by ušetrili čas a dieťa by samo muselo ísť do ambulancie. Ale zubár v škole to je zrejme prežitok socializmu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý zubár v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk