Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

eskii

...kuzelnicka odkedy je táto situácia teda už pomaly rok sa zakaždým vopred informujem ako to kde funguje nech nejdem zbytočne niekam. Lebo ako si napísala každý to má po svojom. Napríklad kamarátka šla k doktorke svojej a púšťali tak aby dvaja boli len v čakárni a ostatní stáli vonku a oni dvere zamknuté aby náhodou niekto nechcel sa ísť niečo pýtať alebo si sadnúť, tak radšej ja vopred chcem vedieť na čo sa pripraviť :P

matriska

KUBITA

Malo by to tak byt. Niektore problemy so zubami sa dokazu tahat dlho, no ak ma clovek dobreho doktora tak sa nemusi nicoho bat. Sporenta niekedy je to jedina cesta, lebo ty dr. nezmenis, ty ho mozes len vymenit.

kuzelnicka

Takto by bolo najlepšie keby to bolo všade, jak si popísala, že ti venujú čas a problém riešia až kým to nevybavia ;)

kubita

prestala, najskor som si sice pozistovala, ake mam moznosti, ze kde by bolo vhodne ist a tak a odisla som, lebo to bolo pre mna velkym trapenim, to si mozno ani predstavit nevies :/ potom som zacala chodit do Pearl Dental a tam som aj ostala, su tam odbornici vo svojom odbore a vsetko sa snazia riesit az kym to uplne nevyriesia a to ma tesi

kuzelnicka

Vieročka v dnešných časoch, keďže je aj táto pandémia, tak každý doktor to má inak zariadené. Ale tak práve preto si treba vopred zavolať a sestrička by mala oboznámiť o tom ako to prebieha.

kubita

spilba a to si vezmi, ze kolki este aj tu prehliadku preventivnu zanedbavaju a potom sa cuduju ak sa dajake problemy objavia a musia castejsie chodit, na zuboch si ja teda zakladam a velmi mi zalezi na tom aby co najdlhsie som mala svoje zuby a hlavne aby boli pekne, aby som sa nehanbila usmievat :) kedysi som mala takeho dr. ze konecna, pomaly kazdy tyzden som k nemu chodila, co mi zachranoval zub a neviem co a aj tak sa nic nepodarilo, lebo som bolesti mala furt :/ esteze uz je to minulost

spilba

Už je to relatívne dobré, už som sa aj informovala ohľadne preventívnej prehliadky, že kedy by som mohla prísť. Nech to vybavím aj tento rok, nech to nezanedbám. Našťastie ale nič ma nebolí, tak hádam nebudem mať nijaký problém a všetko bude v poriadku.

magduska

...vierocka teraz sa to uz pomaly dostava do starych kolaji, ale aj tak myslim, ze chranit by sme sa mali aj nadalej...takze bude lepsie sa presne na cas objednavat...

vierocka66

sporenta teraz neviem či vôbec zubári sú v ambulanciách, neviem ako je to, ale väčšina má, že treba ich kontaktovať a oni ti povedia, čo ďalej ako máš pri probléme postupovať a kedy by bolo vhodné sa dostaviť na ambulanciu aby pomohli. Ja len dúfam, že táto momentálna situácia už nebude na dlho :(