Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti brucha

Príspevok v téme: bolesti brucha
mao369

chcel by som sa spytať či nema niekto niečo podobne popripáde ako to rieši...
totiž to každé ráno mam bolesti brucha..niekedy až take krče.. prehaňa ma aj viac krát.. je to dosť nepríjemne :/ potom neskôr po par hodinach to už prejde a je všetko ok ale ráno zasa to iste dookola..
bol som aj u doktora dal mi len tabletky že to je zrychlena praca hrubeho čreva či niečo take že nič to nie je...
no ale mne tie tabletky nezaberaju.. :/ stretol sa s tím už niekto??? ako to riešiť??
ďakujem

mao369

brali mi aj krv aj stolicu a vsetko je v poriadku tak ja neviem..:/
ultrazvuk mi robil a ze vsetko je dobre..ze take crevo.. ale mne pred tym nic nebolo tak nechapem asi skocim este za nim ze sa to nezmenilo..ale on mi uz nedaval kontrolu ale sak musi ma zobrat..

elly

ked ti nezaberaju tak chod znova za nim, ja som mala tiez rozne crevne problemy a robili mi aj ultrazvuk aj endoskopiu aj krv mi brali

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.