Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomôžte s mp3

nikuuusa

pravdupovediac som zavolala brata...ale pozerala som co robil, akurat no bol pusteny zvuk, dal normalne toto cervene kolecko ze nahravat, som stopla a potom to len normalne do mp3 prekonvertoval...no je to skoro ciste, len minimalne pocut take akoby sicanie, ale tolko kus prezijem...lepsie tak, ako nijak

lost

ako sa ti to podarilo cez audiacity? :D

ja som sa s tym 20 minut trapil a nic :D

jedine ze repro > nahravka, ale bola necista (tak isto ako cez fyzicky audiokabel)

davno som mal soft, co zvlada priamo odchytavat zvuk zo zvukovky, no neviem ako sa uz volal...

clever girl :) tak congrats :)

nikuuusa

super, mam to....najprv som to skusala cez ten MP3myMP3, ale to mi nejak neslo, tak nakoniec cez audacity, ale ajtak dakujem

nikuuusa

ano, je to toto:
www.instantencore.com

tu je ta dlhsia verzia, lepsia:
www.myspace.com

jedna sa mi hlavne o ten spev, tak neviem v ktorom inom filme to bolo, neviem odkial to stiahnut..

lost

amazon je na houby

" We are sorry...

* We could not process your order. The sale of MP3 Downloads is currently available only to US customers located in the United States.

We apologize for any inconvenience this may have caused you.
"

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomôžte s mp3 - Fórum - ZDRAVIE.sk