Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jste to co jite

araz

ja idem podla tejto druhý deň,neviem na koho je to vypočítané a či j to ozaj od Havlíčka,ale prečítala som diskusiu a každá jedna schudla,tak skúšam aj ja :-D

www.mimibazar.cz

jankaaaaaaaaa

ide o to ze sa tam zeny naucite ako treba jest, co treba jest, co netreba robit a ze treba cvicit, je tam jedalnicek na mieru ale nelysi sa velmi a ekby ste dodrziavali aspon zaklad
blondula: ani ja to nepotrebujem pozerat ani drzat diety, ale takymi prispevkami ako si ty napisala velmi zenam co trpia nadvahou nepomozes, skor naopak..

[zruseny8]

no ano, lenze im vypracuju vlastny jedalnicek na zaklade vysetrenia. aj mne by take bodlo - chcela by som zistit ze kolko g tukov mam na tele :))

jankaaaaaaaaa

tak presne. nejde ani tak o to ovladanie sa ale ked clovek pochopi ze prejedanie sa a ta zdrava strava vobec nieje dobra tak nebdue ptorebovat ziadnu sebadiciplinu, staci len sebauvedomenie

j.v.

To mas pravdu, vela zien nezere schudnu, su happy a myslia si ze uz to je na stalo a zacnu zrat ako pred tym a pride jojo efekt...to je len o tom aby clovek zmenil celu zivotospravu a sakra sa ovladat- disciplyna je asi to prave slovo

jankaaaaaaaaa

no som rada ze sa najdu aj take zeny , ktore tomu rozumeju, lebo mam pocit ze vela zien dodrziava hladovku a nazyva ju dieta a mysli si ze zrazu schudne a natrvalo a nic viac k tomu netreba..

j.v.

Ano vsetko spolu suvisi.... cvicenie, spravna zivotosprava a pitny rezim...vidite ako malo staci? uz to len dodrzat, ze?

Slobodna

všimli jankaaaa. To patrí k zdravému životnému štýlu- žiadne minimalizovanie jedla, ale správna skladba jedla z kvalitných potravín, pohyb, relax, psychika, pitný režim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jste to co jite - Fórum - ZDRAVIE.sk