Majetnicka ku byvalym

Príspevok v téme: Majetnicka ku byvalym
ElektraAq

Dobrý den, vsimla som si na sebe Že som prehnane majetnicka ku svojim bývalým,a nielen knim, ale aj k chlapom ktorí o mna mali záujem a ja o nich nie. Vytaca Ma Keď si nájdu frajerku, Keď sa na nich pozera iné dievča a javí o nich záujem. Stáva sa to aj vtedy, Keď niekoho po vzťahu zacnem neznasat, meznesiem ho vo svojej prítomnost. Vadí mi to, a vadí mi aj to, Že nedokážem s tými Ludmi uz vôbec fugovat, kvôli tomu Že sa otocim úplne proti im, z lásky to prejde Až do nenávisti a najradšej by som im ublizovala. A to mi oni ani neublizili, lensa to zrazu zo dna na den takto otočí.. Je možné Že to súvisí aj s mojou hranicnou poruchou? Da sa to nejako naučiť ovládať? Ďakujem za odpovede.

User_37597

ja by som povedala ze si typicka s.ka...ako nic v zlom len to slovo vyjadruje presne typ zeny aky si ty.tu ti nepomoze nikto.pomozes si iba ty sama a to tym ze prestanes priat vsetkym zle a len sebe dobre.nezabudaj ze vela krat sa moze obratit vsetko proti tebe a preto nikomu nic zle nepraj a nezavid.

Trnavak

Asi je to tým že si nešťastná a keď sa darí v láske bývalému tak ťa to vytáča a preto ti to môže vadiť.