Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Power Grow Comb - urýchľovač rastu vlasov, vlasová klinika do dlane

Dionira

Chodím na drahý kvalitny laser ku kožnej niekoľko mesiacov beriem kopec vitamínov vodiciek doplnkov už rok a figu to pomáha nič nepomôže najviac ma ide urvat keď dakto s krásnymi dlhými vlasmi sa sťažuje ze je nespokojný by som im prijala moje vlasy zosekane na postupku roky nestíhane hore pri korienkoch mastné po pár hodinách po umytí.rozlietane. vzivote som nemala ani po prsia dĺžku kamošky si umyjú raz za týždeň dakttore som.znechutena ztoho všetkého a každý že kúp si zinok už som kúpila oveľa drahšie veci a veľké nic

Pepo klučik

No neviem , ale za tie peniaze čo to predávajú , to asi LASER nebude , ale iba farebné diody - červené a modré. Tak jedine psychologický lečebný prostriedok to bude.

AngieCA

Ja som tu srandu kupila....a použivam ho...vlasy mi s neho prestali padat..ale rast ide..ale neviem či s mojej strany alebo so strany toho hrebena.Ale zas dobre masiruje...mam ho už cez rok.Ale ak poznate
Velform Hair Grow plus..je to vodička na vlasy ale hned po prvom použití prestali mi padat,v balení som ich mala 4 flašky za 70 eur,stym som bola viac spokojna než stym hrebenom.

silvinka5

Ano ved to je pravda nic nedokaze urychlit rast vlasov aj ja som uz vyskusala velmi vela pripravkov a nic.Mozno trosku pomohli vlasom ale urcite nerobili take zazraky ako bolo napisane skatulke.Je to vlastne taka kefa s laserom ako keby a tym sa robi masaz hlavy alebo take nieco.Ja si myslim ci to skvor neskodi ako pomaha vlasom.Ked je to laser.Neviem no ci to funguje ale rada by som to zistila.

bibisa

pockat laserom?no ja som myslela ze to su nejake vyrobky..pozri na nieco to muselo byt vymyslene a mozno ze az takyto zasah pomaha na udajny "rychlorast vlasov" ale 5 rokov som pocuvala stale dokola to iste ze nic neni na rast vlasov..nicim nevies urychlit rast takze aj verim tomu.zober si len take vodicky na vlasy.keby to naozaj fungovalo tak na co potom ludia vyhadzuju miliony na nastrelovanie vlasov?to je to iste ako caj na "chudnutie".keby fungoval tak preco este niesme vsetci chudy? :D

silvinka5

Mne sa to tiez nejako nezda.Je to vlastne laserova terapia a skvor sa bojim aby z toho vlasy nepovypadali a nie urychlili rast :D.Preto by som bola rada keby pridal nazor niekto kto to ma uz odskusane

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.