Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nie je podstatna, ale chcem ju....

Príspevok v téme: nie je podstatna, ale chcem ju....
lovestory2

ahojte, asi si poviete, ze som hlupa ked idem pisat o krase, ale mna to dost trapi... vravia mi sice, ze som pekna, ale ja sa tak necítim. Mám problemi s akne a navyše mám aj celulitídu na stehnách. No pravidelne športujem, snažim sa stravovať celkom zdravo aj ked si rada doprajem hranolky aj cokoladu. Chcela by som daky navod ako sa starat v case puberty o svoju plet, telo a vlasy. Mam chalana a lubime sa, no ja by som potrebovala vediet dake dobre rady ako byt pekna, alebo ako sa o seba starat. nechcem byt umela plasricka baba, chcem byt prirodna kocka, napriklad ako Selena Gomez. Mam 16 rokov, takze snad sa najdu dake dobre rady pre moj vek. Vopred vam pekne dakujem

bibisa

Jezis co tu riesite..kazdy ma nejake sny a komplexi ale teraz nebudem sa tu lutovat ze som skareda nie?
kazdy je pekny aj keby mal iba prst na nohe krasny!
nerieste somariny dobre? :D
a zakladatelka temy..ak sa chces udrziavat tak na nete je toho viac nez dost...od vlasov,tvare,nechtou,pokozke,vahe proste tam najdes vsetko.

bezS_

to mi hovor :/ aj ja mám vzor a strašne by som chcela tak vyzerať veľmi. Aj keď viem , že krása nie je všetko , ale veľmi ma to štve.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nie je podstatna, ale chcem ju.... - Fórum - ZDRAVIE.sk