Mám nadváhu a beriem antikoncepciu

barbi18

Ja som brala pol roka triregol guj hnus sama bolest hlavy,depky,nevolnost.gynekolog mi zmenil hak na novynette ktoru som brala este rok.za rok a pol som pribrala 38 kil a kamaratka z tej istej 20 kg.odvtedy nenam odvahu znova zacat brat.odporucili mi mistru,no neviem....

odpovedam

podla gynekologov na antikoncepcia.com sa anabolicky efekt vyskytuje aj dnes - ak v priebehu 2-3 mesiacov dievcata neumerne vela priberu pri nezmenenej zivotosprave...

jankaaaaaaaaa

anabolicky efekt? anabolicky efekt mali tie uplne stare hak, z ktorych zeny zacali zarastat jak chlapy, a take hak sa davno nevyrabaju. a hak zvysuje chut do jedla, a to mozem potvrdit sama na sebe. ale samotne hak na tukoch nepridavaju, to je pravda. akurat zena moze nabrat tie 3 kila co je zadrzana voda ale to ani nevidno a su aj hak co vodu nezarrziavaju

odpovedam

Zeny, ktore z hak pribrali, pribrali preto, ze sa u nich prejavil anabolicky efekt. vacsinou ide o prudke stupanie na vahe. Ale to si rychlo vsimnes, ak to u teba nastane. Potom trerba tabletky zmenit. Same osebe hak na vahe nepridavaju, ani nepridavaju chut do jedla. To su skor vyhovorky zien :-)))

jankaaaaaaaaa

sak zo ziadnej hak sa nepribera! takychto tem je tu uz asi milion. zo ziadnej hak zena nepriberie, hak len zadrzi vodu v tele a to asi 3 kila, a ked to zadrzi v celom tele, tak to ani nieje vidiet

blondula

zvlastne,ze ja som brala asi 3-4 druhy antikoncepcie a ani z jednej som nepribrala :-( a to som vravela lekarke,zeby som rada pribrala a ona ma odbila,ze mozem byt rada,ze som stihla :-( ... ale uz neuzivam nijaku,lebo mi robili neplechu.kamaratka vravela,ze v Rakusku je na trhu nejaka bezhormonalna.ak zisti viac,da mi vediet.uz len taku by som si dala zaviest....

evicka811

nie som radená donžaidnej kategorie ani ako obezity alebo podobne, len sa pýtam na radu, mám len trošku nadváhu,ale nemám ani zvýšený cukor ani cholesterol.

odpovedam

v tvojo pripade ti mal gynekolog zmerat cholesterol. Ak je vysoky, HAK uzivat nesmies, je to zivotu nebezpecne. Je to aj v pribalovom letaku - zeny so zvysenym cholesterolom hak uzivat nesmu. radsej chod za svojim gynekologom a ziadaj si krvne vysetrenie.

jankaaaaaaaaa

je to uplna hlupost. nadvaha a ucinok hak nehra ziadnu rolu. ale ak mas nadvahu mala by si uzivat hak, ktora nezardziava vodu, aby si nepribrala dalsie kila.
drzim palce pri chudnuti

jankaaaaaaaaa

je to uplna hlupost. nadvaha a ucinok hak nehra ziadnu rolu. ale ak mas nadvahu mala by si uzivat hak, ktora nezardziava vodu, aby si nepribrala dalsie kila.
drzim palce pri chudnuti