Tlak v zaludku

samko r.

Beti, ten čaj dostaneš kúpiť hotový v Tescu, predajne Vegetky, myslím, že aj Hypernova a COOP. 2 litre stoja tuším 85 Sk. Ja osobne pijem ten mliečny, chutí ako kefír a regeneruje bunky v tele. Obsahuje tiež probio látky a hlavne mám ich každý deň čerstvé. Ak chceš vedieť viac, videl som to aj na nete, zadaj si Google, Tibetská huba, enter. Tam sa ti objavia všetky druhy aj s návodmi.

betka20

na mlieko? ja mllieko nejem iba ak v pecive ale z toho mi je zle.inak nie.a kde sa da zohnat ten caj? A TO AKO SI SPRAVIM TU HUBU:-))

betka20

:-) no vies na lyziarskom som bola bolo tam 10 spoluziacok=kamosiek hovorili sme si co nas trapi trapilo a tak ja som mala dost vypite a ja som nechcela o mne hovorit ale premohla som sa a povedala som aj svoj pribeh.Niektore hovorili aby som prestala pretoze plakali ine pocuvali a stekali im slzy po liciach ale ten pocit ktory som mala ked som dorozpravala bol neopisatelny a aj ked som bola opita a vela veci si tito ludia nepametaju ten pocit a tie pribehy som si zapametala.:-)

samko r.

Beti, ak ti môžem poradiť a nemáš alergiu na mlieko, skús si zarobiť Tibetskú hubu v mlieku, alebo čaj z Kombuchy. Obsahujú veľa Probio látok, ktoré ty veľmi, ale ozaj veľmi potrebuješ na naštartovanie trávenia. Sú aj probio tabletky, ale sú drahšie a myslím, že aj umelé. Naša Etka ti určite toto odobrí, myslím, že asi má niečo so zdravotníctvom, lebo už dlhší čas sledujem čo píše a veľmi dobre vie čo píše. Doteraz mala stále pravdu. Tu sa len všetci dpĺňame. Každy predsa na niečo musí zabudnúť. Naše hlavy nie sú predsa HDD z PC. Súhlasíte obe?

ethel

Samko,tá téma sa tu veelmi často objavuje a je na Betke,či ti zradí...Mňa zase blokuje kódex sestry...Betka,na chybách sa človek naučí,a to je dobre,že ťa to posilnilo...Naozaj sa z teba teším!!!Ja som tiež rada,keď robím chyby a potom sa teším,že sa mi to už viac nestane...

samko r.

Môžem vedieť čo sa vlastne stalo? Keď nie, všetko v poriadku, nenahnevám sa, ja len toľko, viac hláv, viac rozumu.

betka20

kazdy sa uci na svojich chyb uz sa nechcem vratit k tomu co som robila a som rada ze som "von" aj ked nie celkom.a ostali mi nasledky to ma mrzi.Nechapem ako som to mohla robit.zacala som si vsimat aj ine baby ako len chude a zistujem ze ich je menej ako tych ved vies.