Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma v solariu neopaluje?

amanda23

jedavaj beta karoten, vymen solarko za treti model, aj ja mam skusenost , ze maju jedno solarko co ma neopali, iba ak ocerveniem a vyblednem a druhe pekne do hneda hned..takze nevymienaju trubice, ked tak kde si bola, ako ti pisu a co je dolezite velmi, pouzivaj pred opalenim specialne kremy do solarka, zvyknu ich predavat rovno u obsluhy solarka, kup si ten najlepsi, pani by tomu mohla rozumiet a odporucit, ten rozhodne urychluje a skracuje dobu pobytu v solarku /nie je samoopalovaci/ a pokozka dlhsie vydrzi hneda /ceny 20-25 eur za 200 ml/, vydrzi ti na desiatky opaleni...tolko z mojej skusenosti

gumka

viete mi vysvetlit, preco ma v solarku neopali? Dodrziavam pravidla opalovania - prvykrat som 4 min - dva dni pauza, 5 min - dva dni pauza - az vcera 7 minut, nesprchujem sa dve hodiny po opalovani a nic...mozno slabucky nadych. dievcina, co pracuje v solarku hovori, ze trubice su cerstvo menene.

mistralko

urcite su slabe lampy. oni ich bohuzial nevymienaju tak casto ako by mali, lebo je to drahe. pokym sa ludia nebudu stazovat, tak ich nevymenia. mala by si to reklamovat. lebo ked sa opalis na slnku, tak je chyba v solarku. mali by ti vratit peniaze.

angel953

nie bola som 4x, najprv som zacinala z 3 minutami, potom 6,8,12 ...a nic ...:) neviem cim to je, na slnku ma opalí a v solarku nie! uz to podla mna ani nema vyznam! minula som vyse 25€ ...

talentmania

4x po 18 minut alebo komplet si tam bola 18 minut za 4 x.Lebo ak si bola 18 minut stale tak to si ani neviem poriadne predstavit do kt.turba by ta pustili prvy krat tak dlho ja som bola v turbe asi 8 minut a uz som to prehnala zial som sa spalila:D(
Takze neviem si predstavit ako by som vyzerala po 18 minutach.Takze alebo to nieje turbo a je to obycajne solarko alebo tam chodis na 4 minuty a to je pre teba asi malo.Ale skor by som povedala ze to turbo asi nebude ak naozaj si tam bola na 18 minut pretoze to je fakt vela.

žažiká

a zabudla som napisat vyskusala som uz troje solarka rozne aj turba aj neturba :) zbytocne vyhodene peniazky...
toho roku som uz parkrat bola von sa opalovat na slnku ked tak fajne pieklo a nic... na dovolenku idem o dva tyzdne tak snad ma tie juzanske lucia konecne chytia...

žažiká

mna tiez neopaluje solarko tak chodim na slnko :-) a ani to ma tak rychlo neopali, musim sa spalit inak nic...neviem tiez kde je chyba, ja sa dokonca ani nenatieram opalovakom iba ked som fakt cele dni von na slnku pri mori...

smajka

Jednoznačne treba vyskúšať iné solárium. Skús sa poinformovať. Trubice sa musia pravidelne meniť. Keď to majitelia odflakujú, taký je výsledok. Môžeš tam chodiť aj neviem koľko a výsledok žiaden.

angel953

dokopy som bola v solariu 18 min. 4x a nebadam zmeny,pritom v dvoch rozných soláriach ... poznám ludi, co ich opalilo hned a iných zasa až po 6x ...pojdem ešte buducí týzden a tak to vzdám, len doteraz som nato minula 30€.

rew

angel953> skus ist do ineho solarka.. tusim ze kamaratka ktora prevadzkuje solarko mi spominala ze ked su trubice starsie, nemaju taky vykon.. a vraj sa netreba sprchovat par hodin pred a par hodin po navsteve, nejak to narusa procesy v pokozke(zastavi sa tvorba melaninu alebo take nieco).. mozno trepem, nie som odbornik, len som to kdesi citala..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma v solariu neopaluje? - Fórum - ZDRAVIE.sk