Vyrovnanie s minulostiou

Príspevok v téme: Vyrovnanie s minulostiou
Trapenie 333

Ahojte chcela by som am porozpravat moj pribeh lebo nemam chut zit som totalna socka,neviem sa spravat nemam ziadnych kamaratou len moju mamu nemam ziadne zazitky,min.rok som jebavala za peniaze poviem to na rovinu potom prisli vycitky uvedomila som si ze je to zle:(teraz ma to kurva trapi lebo vsetko je to v mojej hlave pamatam si potom som sa zacala brutalne prezierat aby som ten pocit zahnala aby mi bolo lepsie:(kurva sa nenavidim tak strasne by som si chccela najst jednu kamaratku co budeme chodit von rozpravat sa robit dobre skutky co mam robit aby sa moj zivot zmenil k lepsiemu?lebo neverim ze budem mat rodinu deti ked som totalne nestastna nemam dobrych ludi okolo seba asi sa mam za to strasne hanbit a nehovorit to nikomu,lebo aj dusti je to zle neda sa s tym zit

pomocnik1111

Kto si nevazi sam seba, nebudu si ho vazit ani ostatni... Samota je skareda vec, ale mozem Ti na 150% povedat, ze sama neskoncis, ak vyvinies co i len minimalnu namahu:) Urob hrubu ciaru za vsetkym, co si prezila, skus novy uces, napisat si "fitness jedalnicek" a aj si ho sama navarit, hlavne musis neustale nieco robit, aby si zamestnala svoj mozog a mysel, vyhadz vsetky stare veci, co Ti minulost pripominaju... Ako tu uz bolo trefne spomenute, rob nieco co Ta bavi, rozvijaj svoj talent, chod do nejakeho kruzku, kde sa spoznas s novymi ludmi (ludia su vsade, len sa ich netreba bat)...

trapenie333

a myslite si ze sa vyydam?a najdem si muza?ja nemam ani kamarata som sama,ale ja som rada lebo ani nemozem mat teraz kedze sa nemam rada a pred tym som prezivala hrozne obdobie ked som sa chcela zabit,ale vsetci na mne vidia ze sa nemam rada,ze by som mala citat psychologicke clanky ale podlamna aj viacej sportovat a pisat si dennik fakt dobra vec a najblizsich desat rokou nemat sex,alebo nikdy v zivote

kafe

Dievča :) by som povedala, že si normálnejšia než ja.
Tým prežieraním si chcela možno dosiahnuť to, aby si už pre chlapov nebola viac atraktívna a aby ťa to nepokúšalo opäť sa predávať. Alebo si sa tým jedlom "trestala" - že keď si sa hnusne chovala, tak musíš k tomu i patrične hnusne/nechutne vyzerať. Nerobila si to vedome, ale podvedome.
Ak si si to v hlave už zrovnala (čo mylím že hej), potrebuješ sa s tým vyrovnať ešte vo svojom vnútri (srdci). Nabrať istotu v samu seba a byť na seba hrdá. Samozrejme, že kým k tomu dospeješ, môžeš už teraz špotovať a snažiť sa trochu chudnúť, ale myslím, že ti to pôjde ľahšie, ak budeš trochu vyrovnaná (zahojená).

Trapenie333

no ved ano,ale mam problemy s postavou som strasne tucna:(raz som uz schudla ze som bola chuda takych 50kg a v zime som mala 70 teraz chcem mat takych 50 takze desat kilo dole ale v zime som vobec nesportovala nic,bude to tazke dat sa do formy

kafe

To, že nemáš kámošov je podľa mňa teraz výhoda. Aspoň ťa nerozptyľujú. Venuj sa chvíľu len sama sebe a kámoši sa určite nájdu.

Trapenie 333

DIKY,je to super len nemam kamosou,mozem zit aj sama?je to super zacnem budem sa citit lepsie ale je to tazke znova byt normalna a brat sa aj tak

kafe

Čo máš robiť, aby sa tvoj život zmenil k lepšiemu?
1. odpusti sama sebe. Hovor si to aj 1000x.
2. začni sa mať rada. Spoznávaj, čo v tebe je, aká krásna si, ver tomu, že určite okrem negatív máš aj veľa pozitívnych vlastností. Len sa ešte neprejavili. Objav ich.
Začni robiť niečo kreatívne - písať, modelovať z plastelíny, kresliť, šiť šaty pre bábiky.. A snaž sa naplniť svoje vnútro, aby nebolo prázdne - čítaj, chodievaj na koncerty, do prírody, športuj, vzdelávaj sa, zaujímaj o to čo ťa baví, rozvíjaj svoje schopnosti a zručnosti (napr. latino, klavír, spevokol, patchvork, tenis..). Píš si denník, vylej tam svoju zlosť a bolesť, všetko čo ťa trápi.. a zakaždým skonči tým, čo v živote chceš -mať radosť vo vnútri, byť obklopená dobrými ľuďmi..
Neboj sa, zvládneš to dievča :)