Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Necitim zmysel zivota

77

Zmysel zivota hladaj vo veciach ktore k zivotu cloveka prirodzene patria a su to veci co vznikli spolu zo zivotom teda tvoje pocity a tvoje vedomie. Su to emocie ktore robia cloveka clovekom a zivot zivotom. Ak chces byt uprimne stastny a chces mat plnohodnotny a zmyselny zivot tak sa sustred na pozitivne emocie najdi si lasku udrzuj dobre vztahy s priatelmi,rodinou. Iba tieto veci dokazu urobit cloveka stastnym mame to tak od prirody "naprogramovane" . a ked si stastny tvoj zivot ma zmysel. Nehladaj stasie v materialnych veciach ,lebo tie ti prinasaju len chvylkove stastie, a to neni to co clovek ozaj potrebuje. Zmysel zivota je aby sme ho intenzívne precítili neni sme tu navzdy, a ked budes na konci svojho zivota nebude ta trapit to ze si napriklad mohol nieco vlastnit ale nevlastnil si to..ale bude ta trapit to co si neprezil alebo nepocitil..bud stastny a rob ludi stastnimi,

pacient123

kamarád môj ,,, dlho študujem túto dilemu že čo je zmysel života a došiel som na to že zmysel života je hladanie !!!!!možno si povieš ked urobím to a to tak sa budem mať fajn a bude to zmyselne ale došiel som na mudru vetu ktorú som vymyslel ta veta znie takto : - "zmysel toho čo chceme sa stratí z jeho dostupnostou" čiže ked niečo najdeme tak po určitej dobe sa strati zmysel toho prečo zme to chceli a prečo sme asa nazdavali že to bude zmyselne na celý život a potom nastene dalšie hladanie zmyslu života po najdeni niečoho sa zas strati zmysel a zas hladame niečo nové ..... v podstate by zmysel života mal biť hladanie zmyslu ale má zmysel hladať zmysel ? preto si myslím že zmysel života je nehladať zmysel ....treba si vitvárať rôzne zažitky a zabavať sa ,,,tie zažitky čo si vytvoríme možme potoozpravať do buducna potom každemu a chvaliť sa s tím atd ....usadiť sa tiež je super a na začiatok to zmyselne je mať dety manželku ale to trvať večne tiež nebude a bude to brané ako bežná vec,rutina ako tak dety v nas vždy budu naplnať štastím že ich vobec mame .........nehladaj zmysel lebo toto je zmysel života nehladať zmysel proste ked sa da tak si uživaj zabavaj sa atd a ked sa to nedá tak proste si kukni film atd dni štastia sa vždy najdu a pridu same od seba ,netreba si myslieť že keby sme boli takí a takí urobili to a to tak by všetko davalo zmysel ,,to není pravda lebo take debky ma asi polovica luudstva ked ne viac každy sa cíti hlupo niekedy

pacient123

ja tiež nevidím zmysel v živote ...a možno naozaj nemá zmysel hladaž zmysel života ked neexistuje ...možno že zmysel je len samotné hladanie niečoho nového ..napriklad n : najdeme niečo nové omrzí nas to no a musíme hladať dalej aby sme našli vela veci v živote ....nesmieme biť na jednom mieste a mať debku -----dá sa to zmeniť z ničoho nič ? no možno hej ....!ale tažko sa to dosahuje možno že nemáme na to predpoklady aby sme sa dokazali zmeniť alebo nemáme podklady k tomu ?keby si prišiel k velkým peniazom a našiel si babu z ktorou by si utiekol do zahraničia trebars do ameriky alebo do ruska,anglicka ...nebolo bi ti lepšie ? otazka je ako zarobiť velké prachy a či je to vôbec možné ---no všetko sa dá ked človek koná nelegalne :D samozrejme nechcem aby si okradol banku alebo niečo také ale život je hra v dnešnej dobe aj ta najmenšia maličkosť vadí europe a robia to nelegalnym a to niečo je lahko dostupne a lahko predavatelné :D ............zmysel je o fantazii naších myšlienok a o jej realizovaní ...okey je 80percentná šanca že to nevijde ale aspon bude sranda a možeš povedať že si to skusil

Maros75

nudny-
Mas blbe obdobie a tym obdobim presiel kazdy z nas v tvojom veku.
Najdi si nejaku uzitocnu zalubu,zmen popripade kamaratov na takych co maju nejake konicky.
Musis svoj volny cas niecim vyplnit,lebo ak sa clovek zacne nudit ,nuda ho stiahne do zleho psychickeho stavu.

Terion

Ako sa hovori v zdravom tele, zdravy duch, najdi sport, ktory ta zaujme a hyb sa, zlepsi sa ti hormonalna aktivita a uvidis sam, ze sa zacnes citit lepsie uz par tyzdnov podla mna.

nudny

martix 747 ake si mal problemy a ako ti pomohol? Lebo ja mam ist j psychologovi aj som chodil uz k viacerym, ale nejako vyrazne mi nepomohli. Boli vacsinu iba taky co si so mnou pokecali a to bolo vsetko. Ziadne terapie, lebo to bolo podla nich zbytocne.

Martix747

ja som mal to iste ziadny zmysel zivota bol som u psychologa sme hodili rec nemozem povedat ze mi extra pomohol lebo pomoct si musi kazdy sam co sa tychto veci tyka ale je to so mnou lepsie ale nalady este sem tam mam dokonca aj teraz ked toto pisem ale verim ze za tu hodku dve mi bude lepsie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Necitim zmysel zivota - Fórum - ZDRAVIE.sk