Zlé sny

Príspevok v téme: Zlé sny
Anonym555

Hoci predpokladám že tento príspevok nebude mať veľa odpovedí, za pokus nič nedám.
Trpím zlými snami. Všetko čo sa deje vo sne sa prenáša na mňa,Teda plač, úzkosť, stres atď.
Stalo sa už , že v sne som utrpela poranenie a ráno ma bolela ruka. No teraz sa mi sníva ten istý sen stále je len o neznámej osobe , ktorá sa stale približuje. Tie sny ma vyčerpávaju. Nechutí mi jesť.Takmer nikto o tomto probléme nevie.
Vedel by niekto o nejakom riešení?...

Iveta Michael

bibba: 8:12:12:25

ja ti môžem povedať z vlastnej skúsenosti že muž psychológ akoby šiel viac do hĺbky problému a malo by to tak byť vždy ibaže...

žena žene asi nikdy nemôže tak pomôcť ako muž,mne to pripadá že je to tak dané neviem možno mám len sama takéú skúsenosť

Iveta Michael

anonym....myslím že potrebuješ psychológa pretože tie úzkosti zrejme prežívaš v skutočnosti...a nie naopak.

Sny sú len viac menej odrazom nášho podvedomia! inak to ani nejde...je dobre ak sa nám sníva...

a ak je sen taký akom opisuješ tak to je nejaký psychický tlak,napätie a úzkosť..treba vyhľadať psychológa a on ti určite pomôže aj vysvetlí čo sa v tebe deje..drž sa!

lulu22

včera mi priateľ povedal, že keď mám toľko snov, asi ma niečo ťaží..alebo že som ježibaba.. hm, to ma ale urazilo :D

bibba

psychologovia mi nikdy nejak nepomohli. prave som sa vykaslala na jednu psychologicku, mala som pocit, ze zlahcuje moje problemy. myslite si, ze by bol lepsi psycholog Muž ?

bibba

tak problemy v rodine som mala vzdy, rozvod mali fotrovci az teraz v lete, frajera mam, som zalubena prave, starych rodicov nemam uz ziadnych od roku 2004... vtom to nebude...

Maros75

Môže ísť o hlbšiu úzkosť, problém, ktorý sa treba pokúsiť odhaliť aj za pomoci psychológa. Ak sa zlé sny opakujú, urobte si inventúru zážitkov. Zamerajte sa na závažné životné udalosti v poslednom čase, ktoré ich mohli spustiť. Možno je to rozvod v rodine, úmrtie babičky, sťahovanie, strata priateľa alebo prestup na inú školu, strach z nového učiteľa.Objavujú sa hlavne vo fáze hlbokého spánku.

bibba

chvalabohu, dnes som nemala blbe sny. ale nevedela som zaspat. strasne som sa bala, ze nezaspim. tak som si dala 7 liekov.. :( a spala som aj tak iba nejake 4 hodiny. ale lepsie nez nic... a zaspala som s meditacnou hudbou, tu som mala pustenu popritom, ale otom idem prave zalozit temu samu o sebe....

3nttt

tiez patrim do kategorii ze sa mi nic nesniva mozno raz do roka. ale moje sny teda stoja za to :DDD kedze snivam kazdy den tak som sa uz naucila sny ovladat (niekedy to pravdaze nejde)...resp asi si dokazem uvedomit ze snivam a potom som jak mila džodžovič :DDD vsetkych zlych vytrieskam a vsetko dobre dopadne :D