Zlé sny

Príspevok v téme: Zlé sny
Anonym555

Hoci predpokladám že tento príspevok nebude mať veľa odpovedí, za pokus nič nedám.
Trpím zlými snami. Všetko čo sa deje vo sne sa prenáša na mňa,Teda plač, úzkosť, stres atď.
Stalo sa už , že v sne som utrpela poranenie a ráno ma bolela ruka. No teraz sa mi sníva ten istý sen stále je len o neznámej osobe , ktorá sa stale približuje. Tie sny ma vyčerpávaju. Nechutí mi jesť.Takmer nikto o tomto probléme nevie.
Vedel by niekto o nejakom riešení?...

lulu22

ja som taká, že mne sa sníva každú noc a samé také dosť zaujímavé sny :) rada spím, bo sa mi veľa snov sníva. ale samozrejme sa mi sem-tam prisnijú i zlé sny, dokonca som sa pár krát zobudila zo sna s plačom, že mi mama zomrela. a raz ma kamarát naháňal s nožom, že ma chcel zabiť, som mu to povedala a dal mi taký kameň-teraz neviem názov-že by mal pomôcť prito zlým snom, dať si ho treba pod vankúš. tak som to vyskúšala dva dni po sebe a kupodivu sa mi nesnívalo nič :D odvtedy som ho nepoužila. Ale sestra mi dala nedávno ruženín-ževraj aby sa mi snivali len pekné a dobré sny-a tiež pôsobil tak, že sa mi snívali zrovna také nepekné veci :D tak neviem. napr.včera sa mi snívalo, že som ja a moje dve mladé kolegyne sme sa vydávali naraz v nejakej katedrále, videla som aj moju obrúčku-takú zlato bielu-mne sa ale také ani nepáčia :D a túto noc som sa objímala s hercami z jedného seriálu :D a pritom som to ani nepozerala..

bibba

som zvedava aka bude tato noc :(
vzdy si pamätam asi 20 z 30 snov. to je dost, nie? väcisnou su negativne. niektori ludia len tak vstanu rano a zapamätaju si co sa im snivalo raz za cas...

jvc

bingham aby nevzniklo nejake nedorozumenie..to co som opisoval ja nie je sen. Vtedy sa fakt nevies pohnut. Si si ciastocne vedomy, ze si hore, ale este sa ti akoby sen prelina s realitou...

bingham

aj ja mavam take hororove sny...ze sa neviem pohnut z miesta a niekto sa ku mne priblizuje...ale teraz sa mi snivaju take motanice

sisaaaaa

NO TO JE FAKT HROZNE TENTO PROBLEM SOM MALA AJ JA KADY DEN KAZDU NOC .TRVALO TO DLHO ALE NASTASTIE UZ JE TO V POHODE.TO TA DACO V PODVEDOMI TRAPI A PRETO MAS ZLE SNY .VYMEN POSTEL,PREROB IZBU.ZACVIC SI ALEBO UROB DACO PRE SEBA CO TA POTESI URCITE SA TO ZLEPSI AJ JA SOM BOLA Z TOHO ZUFALA SOM KAZDE RANO NARIEKALA ALE POMOHLO MI TOTO.DRZIM PALCE LEBO VERIM ZE JE TO FAKT VYCERPAVAJUCE HLAVNE PRE KAZDODENNY ZIVOT.

Joo

ja neustale v sne padaaaaam ,padaaaaam a padaaaaam a nie a nie sa rozplesknut ....... konci sa to asi takto .......... HIIIiiiiiii !!!!
mat tak tvoje gatkove sny blondula :-)