Seborea

Príspevok v téme: Seborea
micky

Dobrý deň,
už asi od puberty ma trápia fľaky pri nose,ktoré sčerveňajú a koža sa neustále šúpe.Po návšteve istého homeopata a užívaní fytoterapeutických liekov som schudol asi 13 kg a fľaky sa mi ešte viac zväčšili / bol v tom, že to ke Candidóza v hrubom čreve /.Keďže pracujem s ľuďmi nie je to 2x príjemné a tak som navštíívil odborného lekára, ktorý stanovil diagnózu : seborea.Dal som si urobiť aj gastroskopiu / helikobakter negatívny /Momentálne čakám na výsledok mikologického vyšetrenia.Vie mi niekto poradiť ako zmierniť sčervenanie kože?Momentálne beriem kortikoid Afloderm.Ďakujem za radu.

dermo

FELICIA cau seboreou mam skusenost a osvedcene pripravky od salcury ktore mi zabrali "intesiv" ja to mam vo vlasoch a v usiach prestalo mi svrbenie a pomaly sa mi to z pokozky na hlave supe odlupuje a vyzera to velmi dobre odskusaj urcite ti to pomoze a hlavne je to v spreji

micky737

Ďakujem za príspevok, aspoň to ma potešilo, ale chcel by som sa spýtať / felicia /, na akých miestach to máš? A zväčšuje sa Ti to plošne?, alebo? Dík.

felicia

ahoj micky seborea ma trapi uz dlhe roky ale cim viac som chodila po lekaroch a hladala dovod a pricinu tym som nic konkretne nenasla co mi ju sposobuje resp. nasla som velmi vela faktorov ktore by mohli avsak co je primarne???? alergia? nasledne potom rocne obdobie a psychicky stav ci vypatie? proste musela som sa s nou naucit zit a pouziat to co mi ju pomoze zmiernit a tym bolo telove mlieko Lipolotion od svajciarskej firmy Spirig je volne dostat v lekarni ale prepise ti ho aj kozny lekar a to tlmi svrbenie i prejavy stava sa ze to nemam aj dlhy cas a ked sa to objavi tak je to mierne:)vela zdaru ale je mozne ze to u teba zaberie inak je to velmi individualne:)drz sa