Ma na toto liecitel pravo?

Príspevok v téme: Ma na toto liecitel pravo?
flakati

mam taky problem ze od dectva mam vaznu chorobu tykajucu sa pecene. roby mi to aj taky problem ze na tvary sa mi roba flaky a niekedy mi to mokva. beriem stale lieki od lekara ale nepomaha to nijako. od puberty sa to este zhorsilo a lekar mi povedal ze je to taka choroba na ktoru su stale neny lieki. mama raz pozerala telku kde hovorili o jednej liecitelke vola sa albertova. vtedy prvy raz tam isla mama so mnou. teraz mam 24 rokov. to bolo asi pred 3 rokmi. dostal som od nej lieki a tak za pol roka mi to vsetko stratilo a fakt to bolo vsetko dobre. ona kazala este pokracovat ale som videl ze uz som dobre tak som sa na to vikaslal. tak dobre to bolo asi rok a tak som zase isiel za albertovu. mi trocha vynadala ale dala mi znova lieki. zase bolo dobre za volake 4 mesiace tak som sa na to zase vykaslal. no a teraz je odvtedy uz asi rok a znova mi to zacalo tie flaky a mokva mi to. napisal som albertovej ze musim zase pokracovat a pozrite co mi odpisala

Milý Martin!
Vy patríte ku skupine ľudí, ktorým žiadne rady nepomáhajú, pretože nemajú v sebe potrebnú disciplínu aby veci dotiahli do konca. Už sme na túto tému spolu diskutovali neraz a vždy ste sľúbili, že tentokrát už budete dôsledný. Ale opakuje sa stále to isté. Pokým nezmeníte svoj postoj, nemá význam aby som ja strácala čas a Vy peniaze. Skúste na sebe popracovať a keď budete pripravený, potom sa ohláste. Momentálne to pokladám za zbytočné. Ospravedlňte moju úprimnosť, ale dobre viete, že som to s Vami skúšala viackrát po dobrom, ale nič nepomohlo.
Všetko dobré!
Albertová

na toto som jej potom este odpisal ja ze ked ja si za to zaplatim tak vlastne nema pravo ma poslat do riti ale na to mi uz neodpisala. mam priatelku a ta teraz je na mna naastvana a zury ze som to posral a ze to mam dokoncit tu liecbu. lebo ze sa so mnu rozide. co mam robit ako mozem donutit albertovu aby ma zase zobrala chcem to naozaj uz dokoncit ale nebere mi telefon ani neodpise.
ma na toto liecitel pravo nechat pacienta tak a vykaslat sa na neho? da sa aj na toto stazovat niekde? porate mi prosim lebo neviem na koho sa mam obratit ona mi jedina pomohla aj rodicia su na mna nasvany ze som blbec a som to posral sam. ale ja to chcem napravit len neviem ako.

miska1917

Ano on sa lieči na psychiatri,ale taka si teda skor jeho mamu tam poslat,nejak pomoct jej sa s tym zmierit.lebo je to tažke

po.mocnik

ja som k albertovej chodila s inym problemom, ona sice naozaj je aj psychologicka, ale toto co ty pises to riesi skor psychiater nie psycholog. ja ale myslim ze jej staci napisat mail a spytat sa urcite ti odpovie a budes vediet ci ano alebo nie.
inak mozem potvrdit co tu uz aj ini spominali ze je to velmi prijemna osoba a vyborne sa u nej citis. povedala som jej aj veci, ktore som nepovedala ani najlepsej kamoske a velmi sa mi ulavilo.

miska1917

Ja viem že neviriešime,len to som chcela vediet.bratranec ma schyzofreniu,ale on by asi k nej nechcel ist,potom jedine ze by tam sla len jeho mama.neviem

Otázka111

ja som si pozerala tú jej stránku a ona je aj psychologička, takže by ti snáď vedela pomôcť. to tu ale my nevyriešime, to sa musíš nakontaktovať na ňu. tiež som ale o nej čítala len dobré hodnotenia. ten pako ani netušil ku komu chodí, mal si to vážiť. dobre mu tak. aj keď mi ho je tiež trocha ľúto. neviem čo konkrétne to má na tvári, ale príjemné to určite nebude, keď sa s ním chce frajerka kvôli tomu rozísť.

miska1917

Ahojte,chcem sa spytat ta liečitelka by ako dokazala,alebo prijala liečit aj cloveka zo psychickou chorobou?dakujem

jajka001_

tymto si jej spravil perfektnu reklamu. o tej pani lekarke citam len same pozitivne veci. vidno ze je to odbornik a dobrá duša.

Otázka111

mám taký dojem, že ten flakati, čo sa mal správne nazvať flakatý :-)) založil túto tému preto, lebo čakal, že mu tu všetci dajú za pravdu. lebo viac sa tu už neukázal. možno si to len číta potichu a zúri nielen na albertovú, ale aj na nás, že sme ho nepochopili a nepodporili v jeho spravodlivom hneve.

elicirka

No ja tiez by som asi tak odpovedala jak doktor pretoze ak niekto porusi nejake dohodnute stretnutia a opakovana navsteva sa neuskutocni tak potom je to nanic jej usilie a ktomu ti to pomohlo a to porusis a potom sa stazujes ci ma pravo ta odmietnut lebo platis, na tvoje miesto pridu dalsi 20ti ved ide o teba a nie o lekarku niekto sa tam nemoze dostat a este si urazeny a to este bola mila ked napisala ze ked budete pripraveny tak mozte prist tak neviem kto je tu urazeny.

Otázka111

zufala, to robi program automaticky. oni to tak naprogramuju a hned ako niekto vhodi nejaky pre nich nevyhovujuci odkaz tak to pocitac vymaze. to aby si ludia sami nerobili reklamu. lebo inak by tu clovek nasiel iba same reklamne prispevky.

zufala:(

2bodka dakujem. neskutocne, ako ti admini rychlo reaguju, ked ma zufaly clovek konecne sancu dopracovat sa k pomoci. naco je potom stranka, ked sa tu nesmie radit a pomahat?? este raz dik, spravim kuk ;-)