Disco

Príspevok v téme: Disco
dancerka

caute, chodim rada na disco, ale nie preto, aby som sa ožrala alebo balila chalanov ako to robí drvivá väčšina mladých ľudí, jednoducho milujem tanec a hudbu a potrebujem sa niekde vyblázniť :D
Avšak mám problém s osobnými vecami...neviem kde ich nechať, aby nedošlo ku krádeži. Mobil si neberiem vôbec, peniaze a občiansky hodim do podprsenky :D ale aj tak občas by som si potrebovala vziať viac vecí a kabelku mať pri sebe nemôžem...ako to riešite vy ? :-)

Maria 333

Ja som to riesila tak ze ku kamoske co bola z abarom ako casnicka tam mi ju schovala k sebe .A peniaze tie som mala v podprsenke heheh.A ked som sa chcela upravit tak raz za cas mi ju podala isla na vecko namalovala sa a zase mi ju tam pod pul schovala .Ved aj tak nic ažaž take som tam nemala.Dohodni sa s casnickou a ked tak jej nieco kup malu cokoladu alebo nieco za jej ochotu.

lost

alebo ist bez kabelky :))

napr, obciansky naco :) zbytocna zataz...

alebo ak je nevyhnutne mat pri sebe kabelku, tak zobrat so sebou kamosku :)

alebo.. neexistuju take tie skrine ako niekde v obchode, ze to tam zamknes a mas len kluc ?

Antie333

Tie malicke kabelky,ktore teraz zozenies hocikde ,su super,strcis tam mobil,peniaze,doklady,zapnes,hodis cez plece a vobec ta to pri tancovani neobtazuje :)))