Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problémy so spánkom

Príspevok v téme: problémy so spánkom
trala

asi tak týždeň možno aj kúsok viac mám problémy so spánkom....proste zaspím tak okolo 1 a spím trhaným spánkom....a potom by som spala aj do 10, 11 hodiny ale to sa už prinútim zobudiť...zo začiatku som si myslela, že to prejde ale teraz posledné tri dni badám na sebe, že som cez deň unavená a podráždená ale samozrejme mám povinnosti tak cez deň nespím a večer ked už idem spať tak zase nemôžem zaspať...neviem možno to je aj spôsobené tým, že už asi 2 týždne nejem sladké(mám kvasinky) jedine ovocie, tak neviem či to môže byť tým spôsobené??...za rady vám budem vdačná

Maros75

trala.....zajdi za psychologom a daj si predpisat jemne lieky,ktore dokaszu navodit mysel na spravny harmonogram dna
Ak by to casom nezabralo......porad sa s lekarom o tzv.lepsiej metode.

squah

tak si kup v lekarni nejake tabletky na bylinnej bazne na spanie, moja baba ich uziva a su dobre, ale stoja okolo 10 eur. alebo si daj pred spanim good night drink, ten je na podobnej baze ako tie tebletky, skusal som ho, na mna funguje

maria 333

Ja zase mam opal v noci musim stat a zjest slake potom zase zaspim.No valetia s chmelom je dobry caj po mon zaspim.ALe pol hodiny pres spanim si ho daj.Alebo 2 dc pivka pomoze aj na travenie obcas aj na spanok.A este zmen si polohu aj ked si lahnes priecne a nohy ti budu trcat daj sa sikmo aj to pomoze.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problémy so spánkom - Fórum - ZDRAVIE.sk