Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie intimnych partii

Inngrid

Lenka, ja ti poviem tak, ze ak uz sa rozhodneš oholiť určite to rob v smere rastu chlpkov nikdy nie v protismere!!! pretoze pokozka je potom viac citliva fakt!! cize smer je od pupku smerom k noham hehe zhora dole nikdy nie zdola hore to je zle...na prvý krab by som si asi zobrala aj zrkadlo...ja viem, ze to bude vyzerat zle ale ja som to na prvy krat skusala v napustenej vani tak do polovice tela a bolo to fajn a so zrkadlom teraz to uz zvladam v stoji v sprche...ta vana je trochu nechygienicka nakolko ti tie chlpky potom tam ostavju ale tak môzes sa osprchovat kazdopadne si ich predtym ostrihaj mensie sa ti budu lahsie holit....najprv si ich skrat potom začni holit....hol sa aj postupne jeden den ohol okolie 2 den oblast klitorisu ak tam máš chlbky tam si daj najvačší pozor.....
tak sa drz neboj časom to zvladnes za chviločku hehe:)
kup si v lekarni krém po holení na intímne partie a kludne sa natri ak sa hanbis tak aspon intímne mydlo tekuté si kupim aby si to moc nedrázdila napíš potom ako si dopadla drzím palec:)

kazdá sme raz začínali:)

axbxc

Ja by som Ti neodporúčal takú mladu pokožku dráždiť holením,radšej si chlpy skracuj strihaním,pokiaľ nemáš priateľa,ktorý si to vyžaduje.Chlpy majú pre ženu aj ochrannú funkciu,prečítaj si o tom v odbornej literatúre.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie intimnych partii - Fórum - ZDRAVIE.sk