Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

test na moc

Maya_chic

ajka - ako potom vies, ktore policko je bilirubin, ked nemas vysvetlivky?

vseobecne plati to, ze cim tmavsie policko výjde, tým je neziaducej latky v moci viac

aj mas bilirubim, znamena, ze zrejme mas nieco s pecenou

a krv v moci znamena vela pricin, od obliciek, cez zapal mocoveho mechura, nadory, polypy, glomerulonefritidy, kadeco

ajka004

test sa vola hexa phan. je tam farebna skala, ale nie je vysvetlene co znamena, ked sa mi sfarbi. ako to mam vediet, ked nie som doktor? zafarbil sa mi aj bilirubin. a co znamena, ked mam krv v moci? velmi pekne vam vsetkym dakujem za pomoc.

Maya_chic

na skatulke na boku su farby a co znamenaju pri sfarbeni, alebo na pribalovom letaku, ktore musia zo zakona mat veci z lekárne, ak ho mas trochu modry, znamena, ze zaznamenal stopy krvi v moči, treba ist k dr. kde ti vysetria moc laboratorne a to bude 100% vysetrenie

hmmmmmmmmmmm

to naozaj tam nemas taku farebnu skalu?malo b to byt priamo na obale na rychlu referenciu.ako sa vola ten test?ved sa spytaj v lekarni.alebo skus vyhladat na google.

jankaaaaaaaaa

krv nijako nevplyva na vysledok tehotenskeho testu. ak hovoris o nom, lebo z tvojho prispevku vobec nieje jasne o co ide

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

test na moc - Fórum - ZDRAVIE.sk